Patarimai ieškantiems sekso partnerio internete

pažintys

Taip, antraštę perskaitėte visiškai teisingai. Sekso pažinčių dabar ieško daugelis vyrų ir moterų. Kai kuriems reikia tik nuleisti garą, o kiti ieško ilgalaikio meilužio, meilužės. Tokių pažinčių svetainių yra ne viena ir ne dvi. Pasirinkimas tikrai nėra mažas. Jei ieškosite sekso pažinčių internete, mes jums siūlome rinktis tinklapį PazintysXXX.com. Todėl mūsų patarimai bus susiję daugiau su šia svetaine, bet juos pritaikyti laisvai galėsite ir kituose puslapiuose, nebūtinai esančius Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

 

Taigi, vienas iš esminių dalykų, ypač vyriškajai giminei būtų įkelti keletą nuotraukų. Fotografijas reiktų talpinti savo ir tik savo, nes pasimatymo metu, gali viskas pasisukti neigiama linkme. Jokiu būdu nesiūlome kelti savo lytinių organų, tai atbaido kitus narius. Nuotraukos gali būti seksualios, su apatiniu trikotažu ir panašiai. Siūlome savo anketoje turėti bent tris nuotraukas.

 

Jeigu yra galimybė pasitvirtinkite tikro nario statusą, jis Jūsų paieškų sėkmę gali padidinti iki 50 procentų, o tai tikrai nemaža tikimybė susirasti sekso partnerį. Tikro nario statusas, reiškia, kad po anketa slepiasi tikrai tikras žmogus, kuris yra patvirtinęs savo tapatybę, tai ypač svarbu moterims prieš pirmąjį pasimatymą, tada jos jaučiasi saugesnės ir gali pasitikėti tuo nariu su kuriuo bendrauja.

 

Kai bandote užkalbinti jums patikusį portalo narį, nerašykite pirmoje žinutėje, kad norite praleisti naktį kartu. Skirkite laiko bendravimui ir vienas kito pažinimui, bent jau minimaliam. Kai jau jausite, kad pokalbis rutuliojasi sklandžiai, pakvieskite savo simpatiją į pasimatymą, tik pradžioje siūlome aptarti kiekvienos pusės lūkesčius, kad neįvyktų įvairiausių nesklandumų. Gali būti, kad kažkuris narys už susitikimą su jumis norės kokio nors atlygio, tad tokius dalykus reikėtų išspręsti dar prieš pasimatant.

 

Kaip ir kur vyks pasimatymas, nuspręskite patys, pasitelkite fantaziją ir būkite originalūs. Visada naudokite apsaugos priemones, nes juk susitinkate su žmogumi, kurio visiškai nepažįstate, tad apsaugos priemonės turėtų būti prioritetas numeris vienas. Be to, bendravimas priklauso ir nuo pačios svetainės, nes portale eskimi.com reikės bendrauti kitaip nei suaugusiems.lt.

 

Viskas atrodo paprasta ir nesunku, tad linkime visiems meilės ieškotojams rasti tai ko jie ieško.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.