Paskolos iš žmonių – šiuolaikiškas skolinimosi būdas

paskolos

Turbūt jau ne vieną kartą esate girdėję, kad šiomis dienomis vartotojai dėl paskolų kreipiasi ne tik į oficialius kreditorius, tačiau taip pat pasinaudoja ir tarpusavio skolinimo platformomis. Taigi, šiandien paskolos iš žmonių yra labai populiarus vartotojų pasirinkimas. Tuo tarpu, jei jūs taip pat galvojate apie galimybę pasiskolinti, tačiau jums iki šiol dar niekuomet nebuvo tekę to daryti, turbūt turite ne vieną klausimą ir net nenutuokiate nuo ko jūs turėtumėte pradėti. Todėl pateiksime jums keletą svarbių detalių, susijusių su paskolomis iš žmonių.

Tarpusavio skolinimo platformos didžiulio populiarumo sulaukia jau ne vienerius metus – ir ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Todėl natūralu, kad šiuolaikinėje rinkoje kiekvienas iš mūsų turime galimybę pasirinkti iš labai plataus skirtingų tarpusavio skolinimo platformų asortimento. Kaip bebūtų, kai yra toks didžiulis pasirinkimas, kai kuriems vartotojams (ypač tiems, kurie pirmą kartą planuoja pasinaudoti tarpusavio skolinimo platformomis) gali kilti daugybė įvairių klausimų. Tačiau, laimei, šiandien į tokius klausimus atsakymus atrasti yra gerokai lengviau nei anuomet – dabar kiekvienas gali labai lengvai pasinaudoti internetu.

Tarpusavio skolinimo platformose paskolas suteikia ne kreditoriai, o kiti fiziniai asmenys. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs finansiškai įsipareigosite kitiems fiziniams asmenims, kurie tokiose tarpusavio skolinimo platformose yra vadinami investuotojais (nes pastarieji investuoja į skirtingas paskolas, kurių prašo tarpusavio skolinimo platformose užsiregistruojantys vartotojai). Investavimas šiuo atveju vyksta aukciono principu. Be to, kiekvienas investuotojas gali pasirinkti investuoti skirtingo dydžio sumą, todėl vartotojų prašomos paskolos gali būti surinktos iš daugybės skirtingų investuotojų.

Visais kitais klausimais, susijusiais su paskolų administravimu, rūpinasi pačios tarpusavio skolinimo platformos, todėl nei investuotojams (paskolas suteikiantiems fiziniams asmenims), nei paskolų gavėjams netenka patirti jokių papildomų sunkumų ir nepatogumų. Visą procesą prižiūri tarpusavio skolinimo platforma, vadovaudamasi Lietuvoje galiojančiais įstatymais. O tai reiškia, kad kiekvienas į tarpusavio skolinimo platformą užsiregistruojantis vartotojas taip pat yra patikrinamas, atsižvelgiant į visus mokumo vertinimo reikalavimus, todėl į paskolų prašančių asmenų sąrašus tokioje tarpusavio skolinimo platformose patenka tik mokūs fiziniai asmenys.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.