Krovinių pervežimo kainos

krovinių pervežimo kainosGyvename tokiais laikais kuriuos galima pavadinti vartotojiškais ir materialiais laikais. Atrodo, kad nepirkę bent kelis kart per savaitę — neišgyvensime, vis prisireikia tai to, tai ano: maisto, drabužių, skanumynų, buitinės chemijos, kosmetikos, higienos priemonių, namų interjerui kažkokių detalių… Na, o tiksliau, ko gero mums ne tiek reikia kažkokių konkrečių dalykų, o tiesiog esame pripratę pirkti ir be to, mus taip paveikia reklama, kad nebenorime ir nebegalime atsispirti prekėms. O visas tas besaikio vartojimo dalykas sudaro krovinių pervežimo paslaugų poreikį. Dėl gausaus vartotojų kiekio ir jų vis didėjančių poreikių kuriasi krovinių pervežimo įmonės ir kuo daugiau tokių įmonių susikuria, tuo krovinių pervežimo kainos tampa patrauklesnės paslaugos užsakovams.

Nuo ko gi priklauso krovinių pervežimo kainos?

  • Visų pirma tai krovinio pervežimo kaina priklauso nuo to, kokia transporto rūšimi krovinys bus gabenamas: vilkikais (krovininiais automobiliais), traukiniais ar lėktuvais.
  • Taip pat krovinio gabenimo kaina priklauso nuo to ar krovinį tiesiog reikia nugabenti iš taško A į tašką B, ar tai reikia padaryti skubiai.
  • Jeigu gabenamas krovinys reikalauja specialių gabenimo sąlygų, tuomet krovinio gabenimo kaina kyla. Pavyzdžiui, jei Jums reikalingas šaldytų produktų gabenimas — pervežimui prireiks specialių šaldytuvų. Na, o jeigu norite gabenti gyvulius arba gyvas žuvis, tuomet krovinio kaina, taip pat gali kilti, nes jų gabenimui, pakrovimui, iškrovimui reikalinga speciali įranga ir pan.
  • Pervežimo kainos automatiškai kyla jeigu krovinys priklauso pavojingų krovinių grupei, jų transportavimo procesas ne tik pavojingas, bet ir reikalauja specialių priemonių bei darbuotojo pasirengimo, išmanymo.
  • Paprasčiausiu atveju krovinio pervežimo kainos priklauso nuo gabenamo krovinio matmenų (plotis, aukštis, storis), svorio (ar tai smulkus krovinys, kuris bus gabenamas kartu su kitų užsakovų smulkiais kroviniais ar tai didelis krovinys, kuriam reikalingas visas vilkikas) ir maršruto (ar tai tarptautinis gabenimas ar vietinis).
  • Taip pat kainą lemia ir tai ar gabenant bus išsiverčiama su vienos rūšies priemone ar bus pasirenkamas multimodalinis gabenimas, kurio dėka esant reikalui krovinys gabenimo metu iš taško A į tašką B gali būti gabenimas visomis trimis transporto rūšimis, tiek vilkiku, tiek lėktuvu, tiek ir traukiniu.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.