Vienkartinės pirštinės: kuo jos skiriasi?

vienkartines pirstinesMūsų rankų oda yra labai jautri, todėl ją lengvai paveikia aplinka bei priemonės, kurias naudojame. Norint apsaugoti rankų odą, reikėtų dažniau mūvėti pirštines. Pirštinės reikalingos ne tik tuomet, kai lauke pasidaro šalta, jas ne pro šalį būtų turėti ir namuose, ypač, kai atliekate darbus su priemonėmis, turinčiomis chemijos. Dažniausiai tokiais atvejais naudojamos vienkartinės pirštinės. Ar visos jos vienodos ir kaip išsirinkti geriausias?

Kur naudosite?

Vienkartines pirštines galima įsigyti beveik bet kurioje parduotuvėje, tačiau labai svarbu iš anksto žinoti, kam jos bus naudojamos. Pavyzdžiui, jeigu pirštinės naudosite ūkio darbams, atsižvelkite į tai, kiek laiko jas mūvėsite ir kokius darbus su jomis dirbsite. Jeigu su pirštinėmis ketinate valyti namus, naudojant chemines priemones, reikėtų rinktis lateksines pirštines, kurias lengva mūvėti, jos neverčia odos prakaituoti bei apsaugo ją nuo skysčių, kuriuos naudojate.

Jeigu pirštines mūvėsite neilgai, Jums gali tikti ir pačios paprasčiausio polietileninės vienkartinės pirštinės. Dažniausiai os gaminamos didelių dydžių, todėl nereikia baimintis, kad nerasite sau tinkamų. Mūvint šias pirštines lengva judinti pirštus, jos nevaržo judesių. Be to, jomis lengva apčiuopti medžiagas, su kuriomis dirbate.

Kai kurie žmonės skundžiasi, kad negali mūvėti pirštinių dirbdami, nes oda ima raudonuoti ir niežėti. Dažniausiai tai reiškia, kad Jūs esate alergiški lateksui. Todėl tokiais atvejais nebūtina visiškai atsisakyti pirštinių. Tiesiog rinkitės tokias, kurios nekeltų alergijos. Geriausias pasirinkimas – nitrilinės vienkartinės pirštinės. 

Grožio procedūroms – išskirtinis dėmesys

Jeigu ieškote, kokios vienkartinės pirštinės tiktų užsiimant namuose grožio procedūromis, turėkite omenyje, kad geriausiai būtų jų ieškoti ne eilinėje parduotuvėje, o specializuotoje pardavimo vietoje. Pavyzdžiui, Groziobaze.lt galite rasti platų vienkartinių pirštinių pasirinkimą įvairioms grožio procedūroms. Jeigu norite palepinti savo plaukus kauke ar emulsijomis, rinkitės plonas ir lengvai užmaunamas pirštines su pudra ar emulsija viduje. Jos bus patogios ir malonios Jūsų odai.

Tuo tarpu jeigu galvojate, kad laikas namuose išbandyti ilgalaikio lakavimo priemones, Jums reikėtų pagalvoti apie apsaugines pirštines nuo ultravioletinių spindulių. Tai puikus pasirinkimas atliekant procedūras namuose, nes ypač dažnai ne profesionalios lempos, nagų lako džiovinimui veikia ilgiau nei grožio salone, todėl pirštinės šiuo atveju padeda apsaugoti rankų odą nuo spindulių poveikio.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.