Viena WIFI kamera gali apsaugoti visus namus

Sunku patikėti, bet ir viena WIFI kamera gali tinkamai apsaugoti namus nuo įsibrovėlių. Dažnais atvejais norint apsaugoti butą ar mažą namuką nėra reikalo vargti su krūva laidų signalizacijai ar didele vaizdo stebėjimo sistema. Nedidelių būstų apsaugai dažnai užtenka saugoti tik vieną įėjimą, o su tuo puikiai susitvarko ir viena WIFI kamera.

WIFI kamerą paprasta pajungti

Norint pasijungti WIFI stebėjimo kamerą daug žinių ir sugebėjimų tikrai nereikia. Dažniausiai norint, kad kamera pilnai veiktų užtenką ją pajungti į elektros tinklą ir telefone esančios programėlės pagalba, kelių mygtuku paspaudimu leisti jai prisijungti prie vietinio WIFI tinklo. Atlikus šią paprastą procedūrą visą WIFI kameros rodomą vaizdą tuoj pat galėsite matyti savo išmaniojo telefono ekrane. Egzistuoja ir tokių WIFI kamerų, kurių pajungimas dar paprastesnis ir nereikalaują net pajungimo į elektros tinklą. WIFI vaizdo stebėjimo kameros su baterija ir saulės kolektoriumi be vargo gali atlaikyti visą šiltąjį sezoną be jokių krovimų. Tam užtenka tiesiog prisukti gerai saulės apšviečiamoje vietoje ir tinkama kryptimi nukreipti saulės elementą, kuris saulės energijos pagalba krauna kameroje integruotas baterijas.

Signalizacijos funkcijos WIFI kameroje

Šiuolaikines WIFI kameras ne tik paprasta pasijungti, bet jos ir pilnos įvairių saugumą didinančių funkcijų. Dauguma kamerų veikiančių per WIFI tinklą turi įmontuotą ir šilumos daviklį, kuris gali fiksuoti stambius, šiltus objektus ir apie jų atsiradimą jų stebėjimo lauke pranešti kameros savininkui į išmanųjį telefoną. Kitas kamerų tipas, tai išmaniosios kameros (SMART), kurios neturi šiluminio daviklio, tačiau jos analizuodamos vaizdo pasikeitimus gali nustatyti ar kadre pasirodė žmogus ar ne ir taip pat gali siųsti pranešimą kameros savininkui. Trumpai tariant WIFI kamera yra mini signalizacija, kuri, kaip ir judesio daviklis praneša apie vykstantį judėjimą namuose. Gavus tokį pranešimą visuomet galima greitai sureaguoti, pažiūrėti kameros įrašą ir kviesti policiją arba pačiam atvykti į vietą.

Gyvenant technologiniame amžiuje tikrai nereikia namų apkrauti krūvomis kabelių ir kitą technika. Kartais pakanka paprasto, pigaus ir racionalaus sprendimo, kuris puikiai atlieka savo funkcijas. Vienas iš jų – WIFI kamera, kuri gali atstoti signalizaciją mažo namo ar buto apsaugai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.