Vestuvių fotosesija žiemos metu – misija įmanoma

Kuomet prasideda žiema, vestuvių fotografai gali šiek tiek atsivėpti, po vasaros bumo ir be streso tęsti savo darbus. Taip žiemą turime mažiau žalumos, atlikti fotonuotraukomis, tačiau galime išnaudoti kitus sniego privalumus, o jeigu dar turime švelnų šerkšną, nuotraukos gali atrodyti tikrai įspūdingai. Geras foto specialistas  iš toli įžvelgia,  iš pirmos pažiūros niekuo neypatingą vietą ir ją paverčia nesibaigiančia vestuvių pasaką užfiksuotą foto akimirkose. Jeigu jaunieji myli vienas kitą, metų sezono laikas neturėtų daryti įtakos, svarbiausia mylimas žmogus šalia

Vestuvių vietos parinkimas

Jeigu lauke yra sniego, pasirinkimų variantų tikrai nepritrūksite. Tam tinka senamiestis, įvairūs skverai, įvairios vietos, kurios dvelkia senove, įvairių atspalvių pastatai, įvairios čerpės, bažnyčios ar kitos įdomios vietos baltame fone tikrai užburia. O tolumoje žibančios automobilių, ar gyvenamųjų namų šviesos tiesiog sukuria tobulą, romantišką atmosferą.

Dar vienas populiarus pasirinkimas, tai yra dvarai ir sodybos, kuriose yra židinys. Kuomet už lango matome apsnigtus medžius, o sėdintys jaunieji, su arbatos puodeliu, ant odinio fotelio puikiai perteikia jaukumą ir artumą vienas su kitu.

Žiemos metu fotografuojantis galima naudotis įvairias kepuraites, šalikus, ar pirštines. Taip galite paįvairinti fotokadrus ir sukurti gražų atsiminimą apie nepakartojamą žiemą. Patartina žaisti su įvairesnėmis spalvomis, prie balto fono moterims puikiai tinka raudona spalva.

Restoranai ir viešbučiai

Lietuvoje turime puikių autentiškų viešbučių, kuriuose už nedidelį papildomą mokęstį galėsite atlikti fotosesiją. Apie viešbučius rekomenduojame pasiskaityti plačiau, kai kurie yra įkurti vienuolynuose, senamiestyje, ar tautos paveldo objektuose. 

Tuo pačiu metu galite pasidaryti ir šventinę  degustaciją. Skanus maistas teikia geras emocijas, o fotografui palengvinsite darbą ir turėsite įdomesnių kadrų. Jeigu prieš objektyvą jaučiatės nepatogiai, kavinėje galite užsisakyti vyno ar šampano taurę ir taip nuimti šventinį jaudulį.

Nevertėtų pamiršti, jog vestuvės yra dviejų žmonių gyvenimų suvedimas į vieną. Svarbiausia gera, pakyli nuotaika, teigiamos emocijos. O fotografas tik įamžina tuometinę Jūsų būseną šventės metu. Taip prieš fotosesiją patariame pasitarti ir susidėlioti detalų fotosesijos planą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.