Verslai keliasi į virtualią erdvę

seo

Šiuolaikiniai verslai supranta interneto naudą, tiek reklamos, tiek tiesioginių pardavimų atžvilgiu. Kadangi daugybė žmonių naudojasi socialiniais tinklais ir juose praleidžia nemažai laiko, todėl ir verslas keliasi ten. Verslui naudinga būti pastebimam ir žinomam, nes tik tokiu būdu jis gali atkreipti vartotojų dėmesį ir paskatinti juos įsigyti parduodamą prekę ar paslaugą. Kitas, galbūt net naudingesnis būdas verslui tapti pastebėtam – tai interneto svetainės turėjimas. Tokios svetainės priklausomai nuo verslo pobūdžio naudojamos įvairiai: vieni siekia parduoti internete, o kiti tiesiog reprezentuoja savo teikiamas paslaugas.

Nematoma svetainė neatneš Jums naudos

Kad uždirbtumėte, o jūsų verslas klestėtų neužtenka tvarkingai suprogramuotos svetainės, gražaus dizaino ar unikalios prekės. Jeigu niekas Jūsų nematys, nežinos apie Jūsų veiklą, tuomet apie pelną galėsite tik pasvajoti. Taigi, labai svarbu, kad verslas būtų matomas potencialių pirkėjų. Tačiau kaip padaryti jį matomu? Yra keletas variantų kaip galima turimą puslapį stipriai išpopuliarinti. Vienas jų – aktyvi veikla socialiniuose tinkluose, akcijų, konkursų skelbimas. Kitas susijęs su paieškos sistemomis. Ne paslaptis, jog prireikus bet kokios informacijos dauguma lietuvių jos ieško Google paieškos sistemoje. Pavyzdžiui, jeigu norite rasti gerą odontologijos kliniką ar ieškote madingų drabužių, greičiausiai pirmiausia paieškosite informacijos apie tai interneto paieškos sistemose. Jei užsiimate verslu, tuomet turėtumėte žinoti, kad net 93 procentai sprendimų įsigyti tam tikrą produktą prasideda radus jį paieškos sistemose. Labai svarbu verslui patekti į pirmąjį Google puslapį, nes net 91,5 procentų paieškų rezultatų parodo tik pirmajame puslapyje esančias svetaines. Kitaip tariant, vartotojai dažniausiai randa tai ko ieško pirmame puslapyje, todėl kituose beveik nesilanko, o jūs prarandate potencialius pirkėjus. Jeigu Jūsų svetainė yra antrame Google puslapyje, tuomet jūs gaunate 4,8 procentus viso paieškų srauto, jei trečiame, tuomet dar mažiau – 1,1 procentą viso srauto. Taigi, kad būtumėte pelningi ir klestėtumėt privalote patekti į pirmąjį paieškos sistemos puslapį. Tai padaryti Jums gali padėti profesionalios SEO paslaugos.

SEO paslaugos verslui

SEO paslaugos – tai veiksmų kompleksas, kurį atliekant interneto svetainė optimizuojama paieškos sistemoms. Jų atlikimo trukmė kiekvienai svetainei gali skirtis priklausomai nuo raktažodžių kiekio, jų konkurencingumo bei Jūsų tikslų. SEO optimizavimas yra ilgalaikė investicija. Jis gali  trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų, tačiau nauda – ilgalaikė. Pasibaigus SEO projektui Jums nebereikės investuoti, o iš organinės paieškos gausite nemokamą tikslinės auditorijos lankytojų srautą. SEO paslaugų dėka tapsite matomi, didės Jūsų prekinio ženklo žinomumas, patikimumas, konkurencingumas. Kadangi būsite pastebimi, todėl didės Jūsų pardavimai ir pelnas. Jeigu augantis ir klestintis verslas yra Jūsų siekis, SEO paslaugos puikus pasirinkimas.

Seoprojektas.lt teikia kokybiškas SEO paslaugas

Seoprojektas.lt teikia plataus spektro SEO, Google Ads bei socialinių tinklų administravimo paslaugas. Konsultuojame, sudarome svetainės optimizavimo strategiją, nuolatos bendradarbiaujame ir teikiame atliktų darbų ataskaitas. Optimizuokite savo svetainę su profesionalų pagalba!

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.