Tauriųjų metalų grandinėlės ir apyrankės – visada madingos

Blizgėti, puoštis ir žavėti moterys ne tik mėgsta, bet joms tai tarsi įgimta. Vienos labiau mėgsta ir dievina saulės metalą – auksą, o kitos mieliau renkasi šaltesnio atspalvio sidabrą. Tiek vienas, tiek kitas žiba, žvilga ir visada atkreipia dėmesį. O jeigu tai – dar ir rankų darbo kūriniai – sulauksite ir komplimentų. Nors daugelis šių metalų papuošalų yra amžina klasika ir madingi išlieka per amžius, bet visgi rinkoje vyrauja šiokios tokios tendencijos, mados, į ką verta atkreipti dėmesį ir galbūt pagal tai įsigyti naują papuošalą ar jį padovoti draugei, kolegei ar jubiliatei. Tauriųjų metalų papuošalai visada išlieka viena geriausių dovanų idėų. Tai gali būti: grandinėlės ir apyrankės, galbūt rečiau vestuviniai žiedai.

Moterims papuošalai aprangoje visada yra lyg pati saldžiausia ir gardžiausia „vyšnia ant torto”. Jų dėka nėra sunku užbaigti savo stilių ir suderinti aprangos detales, siekiant vientisumo. Galbūt išraiškingi auskarai arba grandinėlės ir apyrankės išpildys Jūsų stiliaus ansamblį..? Tai toks subtilus ir kartu išraiškingas prisilietimas, toks lengvas įvaizdžio užbaigimas maža rankų darbo detale.

Labai dažnai taip jau nutinka, kad pagal aprangos tendencijas yra kuriamos ir papuošalų kolekcijos. Aksesuarų gamintojams svarbu žinoti, kokie drabužiai bus madingi ateinančiais metais, kad žinotų, kokius dizainus galėtų pasiūlyti savo klientams. Nesistebėkite, kad tiek sidabriniai, tiek ir auksiniai papuošalai savo stiliumi bei forma sutampa su pagrindinėmis drabužių ansamblių tendencijomis.

Taigi ateinančiais metais madų tendencijose galime įžvelgti klasikinius Viktorijos laikų modelius bei kartu šiek tiek lakoniškus abstrakčių formos gaminius. Apskritai, stiliuje vyrauja minimalizmas su lengvomis avangardo užuominomis. Nebus sunku pastebėti, kad bus derinami skirtingi taurieji metalai bei tekstūros. Dažname kūrinyje galėsite pastebėti rausvo bei raudono aukso, šiek tiek platinos ir sidabro derinius. Jeigu taip pat norite sužinoti, kas šiuo metu papuošalų top‘uose, tai atkreipkite dėmesį į klasikines formas bei raštus. Lyg ir grįžtama prie paprastumo ir niekada nesenstančios klasikos. Tokius papuošalus visada bus lengva derinti ir malonu nešioti. Visada žinosite, kas esate pati madingiausia pasipuošusi blizgančiais ir originaliais rankų darbo papuošalais.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.