Tailandas – svajonių šalis. Tik kiek kainuoja ta svajonė?

Kainos TailandeTikriausiai daugelis, išgirdę šalie pavadinimą Tailandas, iš noro jį pamatyti, įkvepia džiaugsmingo oro. Tai tikra karalystė, kurioje pilna budistų šventyklų, pasakiškų statinių, egzotiškos gamtos, įspūdingų salų. Aplankyti Tailandą nori tikrai ne vienas žmogus, o ir ne be reikalo, nes šalis kupina įdomybių, unikalių lankytinų vietų ir objektų.

Tailando kultūra

Tailandas išsiskiria ne tik savo grožiu, egzotiškumu, bet ir kultūra. Vietinių žmonių kultūra tikrai skiriasi nuo lietuvių. Dėl šios priežasties daugelis nori pažinti ne tik pačią šalį, bet ir tos šalies žmones. Atvykus į Tailandą švenčių metu, kiekvienas turi galimybę susipažinti su papročiais ir tradicijomis, vyraujančiomis šioje šalyje.

Tailando virtuvė

Viena iš tradicijų – tailandietiški patiekalai. Tailandiečiai daro tikrai skanų, įdomų, aštroką, bet unikalų maistą. Tradiciniai tailandiečių patiekalai nepalieka abejingo nei vieno žmogaus, mėgstančio skaniai pavalgyti ir išbandyti kuo daugiau įvairenybės. Mėgstantys patiekaluose daug prieskonių, mėgstantys aštrų maistą, juo tikrai galės pasimėgauti šioje šalyje. Tailandiečių virtuvė – tikrai galėtų būti puiki priežastis aplankyti šią šalį.

Kainos Tailande

Kainos Tailande yra tikrai prieinamos kiekvienam keliautojui. Jeigu norite skaniai, pigiai pavalgyti, tai tikrai galite padaryti. Kavinėje maistas nėra brangus, todėl kiekvienas drąsiai gali rinktis patiekalą, kuris jam patinka ir tinka, eiti su šeima nebus baisu, nes kainos Tailande neįkas.

Gėrimų kainos Tailande yra šiek tiek didesnės. Pigesni yra gaivieji gėrimai, už alų ir kitus alkoholinius gėrimus gali tekti susimokėti daugiau. Vis dėlto kainos Tailande nėra didelės, o jeigu taupote, rinkitės ne kavinių maistą, o eikite į vietinę parduotuvę, nes ten rasite viską, ko reikia norint pasigaminti skanią vakarienę. Reikėtų pridurti, kad užkandžiai, parduodami tiesiog gatvėje yra pigesni nei kavinėse, jų verta paragauti vien dėl įdomumo ir galimybės pažinti tailandiečių tradicijas.

Pramogų kainos Tailande yra įvairios. Kai kurie lankytini objektai įsileidžia visiškai nemokamai, norint patekti į kitus gali reikėti susimokėti. Vis dėlto, kainos tikrai negąsdina, jos yra protingos, tad nuvykti į Tailandą tikrai turi galimybę kiekvienas.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.