Stogo dangos kainos – kiek yra racionalu mokėti?

Renkantis tinkamiausią stogo dangą – visada geriausia yra tartis su specialistais, kadangi jų patirtis šiuo atveju dažniausiai yra neįkainojama. Juk norisi kokybės, tačiau taip pat tikimasi, kad ji nebus labai brangi. Taip pat verta daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kadangi rinkoje siūlomos vis modernesnės stogo dangos, kurios ne tik vizualiai atrodo puikiai, tačiau ir tarnauja ilgai.

Stogo dangos gali būti pasirenkamos pagal daugelį aspektų. Vienas dažniausiai minimų yra kaina. Kiek racionalu mokėti ir ko už tai galima tikėtis? Bandysime atsakyti šiame straipsnyje.

Kaina kinta nuo medžiagos

Pradėjus ieškoti stogo dangos galite pamatyti, kad jų kainos ribos yra labai plačios. Nuo tokių, kurios kainuoja labai mažai iki tokių, kurių kainos yra labai didelės. Dažniausiai skarda yra viena pigiausių, tačiau kokybės prasme tikrai nenusileidžia kitoms opcijoms. Taip, tai puiki galimybė sutaupyti, juolab, vizualiai trapecinė skarda gali būti įvairi, tad dera prie bet kokio fasado.

Štai kur kas brangesnė opcija yra čerpės. Jų gali būti daug ir labai įvairių. Originalios, kurios pagamintos iš keramikos, ir yra pačios brangiausios. Galima rasti čerpių imitacijų. Jos kainuoja kur kas pigiau, tačiau dažniausiai ne taip patraukliai atrodo, gal ne tokios geros kokybės. Visgi, tarnauja ilgai, dažnam patinka ir estetine prasme, tad sunku atsakyti, ar visada kur kas brangiau kainuojanti investicija apsimoka labiau.

Kokios kokybės Jums norisi?

Kaina lemia kokybę bei estetiką. Žinoma, kad stogo daga yra vienas tų namų konstrukcinių elementų, kuriam dažniausiai nesinori taupyti. Ir tikrai negalima, kadangi kartą sutvarkius stogą dažniausiai tikimasi, kad ilgus metus bus galima nebesukti galvos dėl jo. Taip ir bus perkant bet kokią stogo dangą iš patikimų prekybos vietų. Tai yra kur kas svarbiau nei konkrečių stogo dangų lyginimas. Būtent patikima prekybos vieta ir yra ta garantija, kurios turėtų siekti daugelis.

Galima pirkti ir dėvėtą

Jeigu norite, kad stogo danga jums kainuotų pigiau, visada opcija yra pirkti dėvėtą. Tiesa, nors kaina bus kur kas mažesnė, tačiau reikia įvertinti tai, kad rizika tokiai stogo dangos kokybei yra labai didelė. Taip, pasitaiko atvejų, kai dėvėta danga yra laikoma tokia, kuri ant stogo buvo labai trumpą periodą arba nebuvo visai. Tačiau yra ir tokių atvejų, kai danga atitarnavo vienam namui ir vis tiek yra tikimasi iš jos kuo daugiau uždirbti. Tai yra rizika, tad reikia skaičiuoti, ar apsimoka.

Sekamos akcijos

Galiausiai, puiki taupymo galimybė, pirkti dangą per akcijas. Tokiu atveju bus sumokama mažiau, tačiau bent jau būsite tikras, kad kokybė bus pati geriausia. Tiesiog prekybos vietos akcijas siūlo norintiems sutaupyti, tačiau tai nereiškia, kad danga yra su defektais.

Daugiau informacijos – Ruukki svetainėje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *