Stiprios lauko durys kainuoja daugiau nei kelias dešimtis eurų

durysNamuose nesijaučiate saugūs, todėl nusprendėte, kad reikia keisti duris naujomis? Šiuo metu domitės kurio tipo duris rinktis būtų geriausia? Besidomintiems namų saugumu riekia suprasti, kad už jį tenka pakloti atitinkamą pinigų sumą. Kokybiškos durys tikrai kainuos daugiau nei kelias dešimtis eurų. KambarioDurys.lt pataria kuo kruopščiau pasidomėti perkamais gaminiais. Mat, ienos durys yra kokybiškesnės nei kitos, o kainos gali būti akivaizdžiai skirtingos ir nelabai suprantamos.

Durų pasirinkimas tikrai yra be galo didelis, tačiau pasitaiko situacijų, kad gyventojai vis tiek pasirenka nekokybiškus gaminius, kurie vis tiek neapsaugo nuo galimų pavojų. Lauko durys turi būti pasirenkamos remiantis keliais esminiai kriterijais.

Vienas svarbiausių kriterijų renkantis lauko duris – medžiagos ir gamybos technologija. Dabar ypač populiarios šarvuotos durys, kurių kainos yra gana mažos. Tačiau, ekspertai ragina neskubėti jų užsakinėti, nes dažnai slypi tam tikros problemos. Kai kuriais atvejais šarvuotos durys iš tiesų yra kokybiškos, tačiau nekokybiškas būna jų sumontavimas. Paprastai kalbant, jeigu durys bus sumontuotos nekokybiškai, jas išlaužti lengva bus tiesiog einant per apvadus. Tai būtų vienas pagrindinių būdų laužti šarvuotas duris. Tad, jeigu ketinate užsakyti lauko duris, kurios būtų šarvuotos, būtinai pasidomėkite kaip jos bus sumontuotos ir ar atitiks visus saugomos reikalavimus.

Naivu tikėtis, kad vien tik kokybiškos ir nepralaužiamos durys garantuos jūsų namų saugumą. Ekspertai ragina tuo pačiu pasidomėti apsaugos sistemomis, kurios padėtų atbaidyti vagis arba bent jau įspėtų apie gręsiantį pavojų. Tai reiškia, kad naudinga būtų pasidomėti apsaugos sistemomis arba specialia filmavimo įranga, kuri įsijungia vos tik kam nors prisiartinus prie durų.

Norint namie jaustis saugiems, duris rekomenduojama pirkti iš tokių vietų, kurios veikia jau ne pirmus metus. Daugiametę patirtį sukaupę gamintojai jau žinos ko reikia klientams, jie žinos kokie gaminiai yra atspariausi ilgapirščiams. Tad, jeigu norite kokybiškų lauko durų, turėkite galvoje, kad jų kaina turėtų būti adekvati. Vos kelias dešimtys eurų kainuojančios durys tikrai neapsaugos jūsų namų nei nuo vagių, nei nuo kitų įsibrovėlių.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.