Spausdintuvų kasečių pildymas pačiam. Ką reikia žinoti?

Spausdintuvą galima pamatyti ne tik kiekviename ofise, bet ir daugelio žmonių namuose. Tie, kuriems nuolat reikia ką nors atspausdinti, tikrai sutiks su tuo, kad įsigyti spausdintuvą ilgainiui yra kur kas pigiau, nei nuolat lakstyti į biblioteką dėl kelių lapų atspausdinimo. Spausdintuvai nekainuoja brangiai, visgi reikalauja tam tikro išlaikymo. Ir ne, mes nekalbėsime apie elektros naudojimą. Spausdintuvų kasetės tūris po truputį senka, pasibaigus atsargoms, tenka priimti sprendimą – arba pirkti naują, arba papildyti. Optimalesnis sprendimas šiuo atveju yra kasetės pildymas – tai kainuoja kur kas pigiau. Tačiau kasetės pildymas nėra toks paprastas darbas, kaip gali pasirodyti.

Būtina išvalyti kasetę prieš pildant

Viena iš dažniausių klaidų, kurią padaro žmonės prieš kasetės pildymą yra jos valymas. Pasitaiko, jog kasetė išvaloma neatsakingai, palikus senuosius dažus. Susimaišę dažai neretai pakeičia dažų įkaitinimo temperatūrą. Na, o tai veda prie spausdintuvo sugadinimo. Jeigu norite to išvengti, atsakingai išvalykite ir patikrinkite, ar tikrai neliko senų dažų.

Galimi kasetės pažeidimai

Kasetę pildant nereikia taupyti. Pasirinkus pigesnį saloną, gali tekti susidurti su nekvalifikuotais specialistais. Tuomet nereikia stebėtis, jeigu po kasetės pildymo atsiranda mechaninis gedimas. Jeigu įtariate, jog kasetė buvo pažeista pildymo metu, kreipkitės į kitus specialistus, kad jie ją apžiūrėtų. Jeigu kasetė pažeista, jums bus rekomenduojama įsigyti naują.

Ar tikrai reikia pildyti kasetę?

Jeigu po kasetės pildymo pastebėjote, jog spausdintuvas vis tiek nespausdina, tuomet turime nelabai gerų naujienų. Greičiausiai kasetę pildėte be reikalo. Pasitaiko, jog atsiranda spausdintuvų gedimas, dėl ko jis tiesiog nustoja spausdinti. Spausdintuvo šeimininkai pamano, kad kasetė baigėsi, todėl skuba ją papildyti. Tokie atvejai nėra dažni, tačiau pasitaiko. Jeigu pastebėjote, jog kasetė nėra tuščia, jokiu būdu neikite jos pildyti. Skubėkite pas specialistą, jog jis apžiūrėtų spausdintuvą ir išsiaiškintų, kur yra gedimas. Tinkamai jį pataisius, spausdintuvas veiks įprastai. Tokių atveju kasečių pildymas geriau būtų atliekamas specializuotoje įmonėje.

Originalios kasetės kaina neretai sukelia pirkėjams aiktelėjimą. Kasečių pildymas kainuoja kur kas pigiau, nei naujos pirkimas. Visgi naują įsigyti vis tiek po kurio laiko reikės. Kasetės dėvisi, rekomenduojama nepildyti jų daugiau, nei 5 kartus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.