Slaugos ligoninė

 

Slaugos ligoninė yra vieta, kurioje yra teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos. Jeigu asmeniui reikia specialios pagalbos po gydymo ar ligos, tai yra puiki vieta atlikti įvairias procedūras, kurios padės jaustis geriau fiziškai. Tokia pagalba gali būti suteikta turintiems lėtinių ligų, neįgalumą ar ligas, kurios nereikalauja aktyvaus gydymo. Pacientai čia patenka tik po oficialios diagnozės nustatymo. Slaugos ligoninė pasirūpina jų komfortišku apgyvendinimu, suteikia profesionalias paslaugas ir užtikrina gerą emocinę savijautą. Gydytojo nurodymu yra išrašomas siuntimas į slaugos ligoninę ir pacientas pagrindines reikalingas paslaugas gali gauti ligonių kasų biudžeto lėšomis. 

 

Kokios paslaugos gali būti suteikiamos slaugos ligoninėje?

 

Kiekviena slaugos ligoninė siūlo įvairias paslaugas savo pacientams. Svarbiausios iš jų yra gydymo ir reabilitacinės procedūros, palengvinančios fizinę būklę. Slaugos ligoninė siūlo paliatyviosios pagalbos paslaugas, kuomet yra gautas siuntimas iš gydančio gydytojo. Pacientui yra pritaikomos reikalingos procedūros ir pasirūpinama profesionaliu jų atlikimu. Slaugos ligoninė taip gali siūlyti ir socialinės globos paslaugas. Tai palengvina žmonių su specifiniais medicininiais poreikiais kasdienybę. Slaugos ligoninė užtikrina, jog jūsų mylimas asmuo gaus visą reikiamą pagalbą ir priežiūrą. Tai bus suteikta savo srities profesionalų.Taip pat pacientai turi galimybę laiką leisti laisvalaikiui skirtose zonose ar teritorijoje lauke. Dauguma slaugos ligoninių siūlo įvairius būdus praleisti laisvalaikį, kai kurios slaugos ligoninės siūlo net savišvietos ir sielovados mokymus. 

 

Kaip patekti į slaugos ligoninę?

 

Slaugos ligoninė priima pacientus su gydytojo išrašytu siuntimu. Jeigu asmuo nėra išnaudojęs valstybės garantuojamų nemokamų dienų slaugos ligoninėje, tam tikram laikotarpiui šias paslaugas jis gali gauti nemokamai. Procedūrų kiekis ir reikalinga priežiūra priklauso nuo gydančio gydytojo nurodymų, paciento būklės ir poreikių. Privati slaugos ligoninė paslaugas gali suteikti už tam tikrą mokestį. Žinodami, kokios priežiūros ir kokių procedūrų reikia pacientui, galite kreiptis į slaugos ligoninę. Jeigu laukiamųjų eilė yra trumpesnė, paslaugas gausite greičiau. Kadangi slaugos ligoninės vietos užsipildo gana greitai, rekomenduojama ilgai nedelsti ir kreiptis kuo greičiau. Taip būsite užtikrinti jog laiku gausite vietą norimoje slaugos ligoninėje.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.