Siuntos į Airiją – viena iš populiariausių krypčių

carton boxes near window in sunny room
Photo by Ketut Subiyanto on Pexels.com

Ir daugelio tikrai neturėtų nustebinti toks faktas, kadangi būtent šioje šalyje įsikūrę pakankamai nemažai lietuvių. Todėl jie nuolat gauna siuntinius bei dovanas iš savo artimųjų Lietuvoje. Dėl šios priežasties ir vežėjai vykdo nuolatinius reisus į Airiją bei gali pasiūlyti itin greitą ir sklandų pristatymo procesą. Todėl kai kuriais atvejais siuntinys galutinį tašką gali pasiekti ir būti įteiktas gavėjui po vienos ar dviejų parų nuo jo išsiuntimo. Žinoma, tiek laiko dažniausiai keliauja greitieji siuntiniai, kur žmonėms yra labai svarbu kelionės trukmės. O standartiškai tai gali trukti iki keturių dienų ar savaitės, priklausomai nuo pasirinkto vežėjo. Kadangi kiekvienas iš jų dirba individualiai pagal savą metodiką.

Kas dažniausiai siunčiama?

Žinoma, patys vežėjai kartais gali ir nežinoti tikslios informacijos apie krovinį, nebent tai būtų kažkokie nestandartiniai daiktai. Tačiau siuntos į Airiją gali būti pačios įvairiausios, kadangi keliauja ne tik būtiniausios prekės, tokios kaip maistas ir drabužiai. Bet kartais būna siunčiami net ir baldai ar buitinė technika. Taip pat tarp krovinių pasitaiko netgi motociklų, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti išvis neįprasta. Tačiau pervežimu užsiimančios įmonės net ir į tokius nestandartinius krovinius žiūri pakankamai lanksčiai. Todėl praktiškai galima siųsti bet ką, išskyrus daiktus, kurie apibrėžiami kaip draudžiamieji. Bet tokių krovinių nepasitaiko.

Kiek teks išleisti siuntimui?

Tai irgi labai individualus dalykas, priklausantis nuo daugybės skirtingų kriterijų. Labiausiai kainą lemia būtent pats siuntinys, kadangi galutinė suma apskaičiuojama, atsižvelgiant į jo svorį bei dydį. Taip pat gali būti įskaičiuota ir kelionės trukmė,t.y., kiek užtruks siuntos į Airiją vežimas. Be to, kiekviena šią paslaugą siūlanti įmonė taiko individualią kainodarą, todėl ir jų kainos gali kažkiek skirtis. Visgi reikėtų pasiruošti keliasdešimt Eurų, kadangi tiek kainuos praktiškai bet kurios įprastos siuntos gabenimo paslauga. O norint, jog ji būtų pristatyta labai greitai, reikės sumokėti dar daugiau, lygiai kaip ir siunčiant nestandartinius daiktus, kurie yra arba labai dideli, arba sunkūs.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.