Samsung Galaxy Watch išmanieji laikrodžiai ir jų galimybės

Samsung Galaxy serijos išmanieji telefonai jau seniai nepalieka abejingų, todėl visiškai nenuostabu, kad ir Samsung Galaxy Watch išmanieji laikrodžiai sulaukė ypatingai didelio vartotojų dėmesio. Todėl labai naudinga apie šiuos laikrodžius sužinoti daugiau.

Jis gali veikti be išmaniojo telefono

Daugelis išmaniųjų laikrodžių naudotojų buvo pratę pasitelkti Wi-Fi interneto ryšį. Tačiau lygiai taip pat, kaip ir Apple Watch išmanusis laikrodis, Samsung Galaxy Watch turi jame integruotą 4G ryšį, todėl juo galima atsakyti į skambučius ar rašyti trumpąsias žinutes būnant toli nuo savo išmaniojo telefono. Trumpiau tariant, visa tai reiškia, kad Galaxy Watch naudotojui nebereikia kartu su savimi visuomet turėti ir savo išmaniojo telefono. Todėl jei yra svarbu visuomet palaikyti ryšį ir būti pasiekiamiems, šis išmanusis laikrodis gali tapti nepamainomu pagalbininku.

Tai lyg asmeninis gydytojas ant riešo

Samsung kompanija kurdama Galaxy Watch išmanųjį laikrodį labai didžiulį dėmesį buvo linkusi skirti sveikatos būklės sekimo funkcijoms. Ir tai yra visiškai suprantama, atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai tai daro bene geriausiai. Taigi, šių išmaniųjų laikrodžių naudotojai gali naudotis funkcijomis, susijusiomis su streso valdymu, fizinių pratimų fiksavimu ir miego kokybės stebėjimu.

Žinoma, šios funkcijos yra įprastos ir daugeliui kitų rinkoje esančių išmaniųjų laikrodžių, tačiau jos taip pat yra labai pravarčios. Pavyzdžiui, jei Galaxy Watch laikrodis pastebi padažnėjusį širdies ritmą, jis gali pasiūlyti tam tikrus kvėpavimo pratimus, kurie galėtų padėti nusiraminti. Išmanusis laikrodis taip pat gali pagelbėti rūpinantis savo suvartojamų kalorijų kiekiu, siūlant jums suasmenintus pranešimus. Ir tai nėra vienintelės funkcijos bei galimybės, kuriomis gali pasinaudoti Samsung Galaxy Watch naudotojai. Todėl šis išmanusis laikrodis gali tapti puikiu pagalbininku sportuojant, rūpinantis savo sveikata ir sveika mityba.

Jis tvirtas

Samsung Galaxy Watch yra tobulas pasirinkimas aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms, o tai reiškia, kad jis yra atsparus vandeniui, dulkėms ir smėliui. Jis taip pat yra pagamintas naudojant Gorilla DX+ stiklą, kuris yra ypatingai tvirtas, todėl puikiai tinka užsiimant net ir labai ekstremaliu sportu.

Galima krauti belaidžiu ryšiu

Samsung kompanija rinkai pristatė ir Wireless Charger Duo įkroviklį, kurio pagalba vartotojai belaidžiu būdu gali įkrauti tiek savo Galaxy išmanųjį telefoną, tiek ir Galaxy Watch – vienu metu! Tai Samsung išmaniųjų įrenginių naudotojams suteikia gerokai daugiau patogumo.

Daugybė skirtingų dizaino pasirinkimų

Nepaisant to, koks išskirtinis bebūtų jūsų skonis išmaniojo laikrodžio dizainui, Galaxy Watch gali pasiūlyti galybę skirtingų dizaino pasirinkimų. Be to, Samsung Galaxy Watch priedai šį klausimą padeda išspręsti dar paprasčiau, suteikiant galimybę pasirinkti bet kurią jums patinkančią išmaniojo laikrodžio apyrankę.

Jame yra AMOLED ekranas

Supratote visiškai teisingai – jame nėra daugeliui jau seniai pabodusio standartinio LCD ekrano. Samsung Galaxy Watch naudojamas AMOLED ekranas, kuris suteikia ypatingai aukšto lygio ryškumą bene bet kokio apšvietimo sąlygomis.

Jis veikia dienų dienas

Turbūt kiekvienas prisimenate „Duracell“ baterijas reklamuojantį kiškį, kuris niekuomet nesustoja. Taigi, lygiai taip pat galėtų būti pristatomas ir Samsung Galaxy Watch išmanusis laikrodis. Pilnai pakrovus savo išmanųjį laikrodį juo galima naudotis dienų dienas.

Tai tikras dienotvarkės planuotojas

Viena iš labai naudingų Galaxy Watch išmaniojo laikrodžio funkcijų yra darbų planavimas tiesiai ant savo riešo. Tokiu būdu galima vos užmetus akį į savo išmaniojo laikrodžio ekraną žinoti, kokie darbai laukia, užtikrinant, kad nei vienas iš jų nebūtų praleistas.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.