PRIVALOMASIS CIVILINIS DRAUDIMAS INTERNETU

Privalomasis civilinis draudimas internetuKas yra civilinis draudimas ir kodėl jis yra privalomas? Šis draudimas yra garantas, kad jeigu Jūs įvykdysite avariją kelyje, žala, kurią patirs kiti asmenys bus visiškai kompensuojama. Tiek jų sveikatai, tiek esamam turtui. Civilinis draudimas (žalioji kortelė) galioja visose Europos Sąjungos valstybėse ir taip pat žalios kortelės šalyse. Šis draudimas yra privalomas, kad egzistuotų žalos kompensacijos garantas nukentėjusiems auto įvykio metu.

Privalomas civilinis draudimas yra įsteigtas jau nuo 2002 m. sausio 1 dienos. Ir nors anksčiau šis reikalas buvo tvarkomas draudimo įmonėse su konsultantais ir “popierizmais”, dabar tai galima atlikt kur kas paprasčiau. Privalomasis civilinis draudimas internetu – jau nebe naujiena ir naudojamas daugybės vairuotojų. Ši paslauga dabar atliekama greitai, paprastai. Kas turi automobilius, jau turėtų būti susipažinę su privalomuoju civiliniu draudimu, o mėgstantys viską tvarkyti asmeniniu kompiuteriu – užsisakę šią paslaugą tiesiogiai internetu.

Privalomasis civilinis draudimas internetu dabar yra itin patogus. Kadangi jis yra privalomas, daugybė draudimo įmonių turi sukūrę specialią platformą, būtent šio draudimo formos pildymui. Jeigu esate nuodugniai susipažinę su šio draudimo sąlygomis, galite išbandyti užsisakyti draudimą ir internetu. Taip Jūsų brangus laikas bus sutaupytas, o taip nemėgiamas popierizmo procesas – praleidžiamas.

Prieš pildant draudimo formą, žinokite, kad turite tiksliai pateikti informaciją apie savo turimą transporto priemonę, kadangi nuo jos priklauso Jūsų sumokama draudimo suma. Kas labiausiai nulems Jūsų įmokos dydį – tai turimos transporto priemonės aprašas arba kitaip sakant techniniai duomenys: tipas, galingumas, esamo variklio tūris. Taip pat pačio vairuotojo drausmingumas, registracijos vieta, vairuotojo amžius, vairavimo stažas, auto įvykių praeitis ir t.t. Tad prieš pildant oficialią internetinę privalomo civilio draudimo formą, gerai pasiruoškite esminę medžiagą, apie turimą transporto priemonę ir savo vairavimo ypatumus. Iš esmės trumpesnę vairavimo patirtį turintys vairuotojai visuomet mokės didesnes įmokas. Dėl šios priežasties, dažnai automobiliai būna perkami ir draudžiami tėvų vardu. Na, o po eismo įvykio nutikimo draudimo bendrovėms lieka aiškintis sąlygas, kaltininkus, nuskriaustuosius, žalos dydį ir asmenis, kuriems ta žala turi būti atlyginta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.