Pramoninių stumdomų vartų automatika: ką privalome žinoti?

Vartų įrengimas labai svarbus ne tik privačiuose namuose, bet ir pramoniniuose. Kai kuriais atvejais čia jie net svarbesni. Vienu ir kitu atveju – tai viena efektyviausių iš priemonių apsaugoti savo teritoriją ir joje esantį turtą nuo pašalinių žmonių.

Bet kuriuo atveju įsirengiant kiemo vartus, svarbiausia kriterijus – patogumas. Dėl šio priežastis jau tik nedaugelyje privačių namų pamatysime rankomis atidaromus vartus, o pramoniniuose objektuose tai apskritai būtų sunku įsivaizduoti.

Čia kiemo vartai taip pat gali būti atveriami arba stumdomi, priklausomai nuo to jiems reikalinga atitinkama vartų automatika. Stumdomi vartai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kalbant apie pramoninės paskirties teritorijas, kadangi jų atidarymas neužima papildomai vietos. Kadangi tokios paskirties objektų – aikštelės bei teritorijos yra paprastai didelės, tai ir jų atidarymui vietos yra pakankamai.

Šiuo atveju ne mažiau svarbi ir stumdomų vartų automatika, ją rinktis pramoninės paskirties objektams reikėtų itin atsakingai. Labai dažnai tai itin dideliu judumu pasižyminčios teritorijos, į kurias nuolat atvažiuoja ir iš jų išvažiuoja tarnybinis ar kitas įmonės transportas. Renkantis vartų automatiką tokios paskirties vartams, būtina atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų:

  • vartų atidarymo greitis;
  • maksimali galia;
  • darbinė temperatūra.

Tai pagrindiniai kriterijai, kurie turės įtakos vartų efektyviam ir patogiam eksploatavimui.

Automatika vartams yra parenkama pagal vartų išmatavimus, jų svorį, kad būtų užtikrinamas jų sklandus veikimas. Sumontavus per silpną automatiką, jie neveiks taip sklandžiai kaip norėtų, o galiausiai variklis gali būti sugadintas.

Esant intensyviam judėjimui, labai svarbu, kad vartai veiktų greitai, ypatingai jeigu įvažiavimas yra iš judrios gatvės, siekiant išvengti papildomų spūsčių. O žiemą darbinė temperatūra neapsiribotų ties -20 ar -25 laipsnių temperatūra.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.