Popieriniai puodeliai: ekologiška, praktiška  ir gražu

puodeliai

Kokybiški popieriniai puodeliai gėrimams – tai vienas reikalingiausių daiktų ne tik kavinėms, siūlančius karštus gėrimus išsinešimui, bet ir degalinėms, prekybos centrams, mažoms krautuvėlėms, restoranams ir kitoms įmonėms, kur galima nusipirkti karštą kavos ar arbatos puodelį. Taigi, šiek tiek plačiau apie popierinius puodelius.

Nors iš popierinio puodelio galima gerti ir šaltuosius gėrimus, tačiau taip jau įprasta, jog dažniausiai juose patiekiama  karšta kava arba arbata. Tai puikus būdas sušilti šaltą vakarą išėjus pasivaikščioti ir užklydus į kavinukę, kurioje parduodami  karšti gėrimai išsinešimui.

Dar viena priežastis, kodėl vis populiaresni tampa popieriniai puodeliai – noras apsaugoti aplinką nuo begalinės taršos. Galima tik įsivaizduoti kiek prireikia laiko suirti plastikiniam puodeliui ir kiek teužtrunka popieriaus irimo procesas. Džiugu, jog verslininkai stengiasi kuo mažiau pasiduoti  vartotojiškumo madai ir prisijungia prie ekologiškų pakuočių gamybos.

Daugelis tokių pakuočių gamintojų siūlo ne tik jau pagamintus puodelius, bet ir priima užsakymus su klientų norimais logotipais. Sutikite, tai puiki proga pareklamuoti savo verslą ar kitokią veiklą. Tad kokius popierinius puodelius mums siūlo jų gamintojai?

Popierinių puodelių gamyba išties neapsiriboja vienos rūšies gaminiais. Jų esti viengubų, dvigubų, ekologiškų, greit suyrančių, su dangteliais ir kt.

Viengubi popieriniai indeliai neturėtų išgąsdinti dėl pavadinimo viengubi. Nors popieriaus sluoksnis tik vienas, jis yra labai tvirtas ir patikimas. Tad šiuos puodelius drąsiai galima vadinti storasieniais. Juose paprastai pateikiama karšta kava, arbata, šokoladas, kakava ir kt.

Dvigubi popieriniai indeliai paprastai turi izoliuojančią oro kišenę, kuri įsitaisiusi tarp vidinio ir išorinio puodelių sluoksnių. Šie puodeliai daug ilgiau išsaugo gėrimo šilumą ir leidžia ilgai laikyti juos rankose. Tad esant dar beveik verdančiam gėrimui, tikrai nejusite diskomforto.

Ekologiški popieriniai puodeliai dažnai tampa ne vienos kavinės, užeigos ar degalinės pasididžiavimu. Jie yra itin draugiški gamtai, nes suyra per gana trumpą laiką. Kad ir kokį gėrimą pasirinksite, jis taps dar skanesnis, kai žinosite, jog prisidedate prie gamtos saugojimo akcijos.

Dangteliai vienkartiniams puodeliams – puikus pasirinkimas, jeigu karštą gėrimą gersite automobilyje ar autobuse. Dangteliai yra pagaminti iš tvirto plastiko, todėl apsaugo nuo skilimų, plyšimų ir gėrimo išsilaistymo. Be to, dangtelis kiek galima ilgiau išlaikys karštą gėrimą.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.