Pjovimas vandens srove: charakteristika ir ypatumai

greitas pjovimas vandens srove Greta kitų egzistuojančių staklėmis atliekamų pjovimo būdų, šiuo metu labai populiarėja greitas pjovimas vandens srove. Vis daugiau žmonių sužino apie šią paslaugą ir išnaudoja galimybę pigiai, kokybiškai ir greitai perpjauti reikalingą medžiagą. Pjovimas vandens srove naudojamas daugelyje skirtingų pramonės šakų visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis. Šis pjovimo būdas populiarus ne tik pramoninkų, tačiau ir paprastų žmonių tarpe, kurie ieško modernaus būdo susitvarkyti su namų statybų, rekonstravimo ar panašiais darbais.

Greitas pjovimas vandens srove gali būti naudojamas ten, kur kiti būdai paprasčiausiai neįmanomi. Tai inovatyvus būdas kur kas lengviau ir greičiau atlikti tam tikrus darbus.

Pjovimo vandens srove istorija

Norman Franz pjovimo vandens technologiją įgyvendino kartu konsultuodamasi su savo tėvu, kuris ir buvo vienas iš idėjos sugalvotojų. Idėja – panaudoti aukšto lygio vandens srovę siekiant ką nors perpjauti. Žinoma, pradinė idėja nebuvo tokia sudėtinga ir inovatyvi, kokia yra šiuo metu. Pirmiausia vandens srovė buvo skirta perpjauti medžiui. Paskui tobulinant pavyko pasiekti tiek, kad nesunkiai perpjaunami net ir metalo lakštai. Šiuo metu beveik nėra tokios medžiagos, kurios nebūtų galima perpjauti abrazyvine vandens srove.

 1. Franz įrodė, kad labai intensyviai tekantis vanduo sugeba perpjauti net ir aukšto tankio medžiagą. Šiuo metu kuriamos modernios technologijos, kurios padėtų darbus atlikti dar greičiau ir efektyviau.

Pjovimo vandens srove ypatumai

Retas žmogus savo reikmėms perka tokią įrangą, kuri reikalinga pjauti vandeniu. Naudingiau yra kreipti į specialistus, kurie suteikia paslaugas. Tuomet būsite tikras, kad visi darbai bus atliekami kokybiškai. Pavyzdžiui, lengvos stogo konstrukcijos gali būti montuojamos ir su stogais nesusijusio asmens, tačiau dažniausiai rezultatas nebūna toks geras, kokio tikimasi. Savo srities profesionalai darbus visada atliks kur kas kokybiškiau.

 1. Vandens srovė yra labai plona, tad galima atpjauti ir ypač plonas juosteles.
 2. Su šia modernia technologija galite atpjauti tiek labai plonas, tiek labai storas medžiagas. Svarbiausia, kad profesionalai gali pasiūlyti paslaugas atlikti ant atskirų staklių, kad viskas būtų taip, kaip labiausiai norima.
 3. Pjovimo jėga intensyvi, tad galima perpjauti bet kokio intensyvumo bei tankio medžiagą.
 4. Nėra terminio poveikio. Tai ką gausite – taip ir atrodys visą laiką.
 5. Kadangi pjovimo metu bus nejuntamas labai didelis karštis – todėl paviršius nebus kaip nors sugadinamas.
 6. Labai minimalus medžiagos praradimas pjovimo metu.
 7. Kad ir ką jums reikia atpjauti – dažniausiai darbas atliekamas optimaliai. Greitas pjovimas vandens srove padės jums sutaupyti daug laiko.

Svarbiausia, kad tie profesionalai, kurių paslaugomis planuojate pasinaudoti – puikiai išmanytų savo darbą ir gebėtų suteikti kokybiškas paslaugas. Plačiau apie jų kompetenciją rekomenduojame perskaityti internete.

Pjovimu vandens srove ypatumai:

 • Nėra jokio terminio poveikio.
 • Tinka bet kokio pobūdžio medžiagoms pjauti.
 • Lengvas proceso programavimas.
 • Darbai atliekami labai tiksliai (mm tikslumu).
 • Labai plona pjovimo srovė.

Jeigu norite, kad pjovimo darbai būtų atliekami greitai ir kokybiškai – rekomenduojame pjovimo paslaugas vandens srove. Tai pats geriausias, inovatyviausias ir paprasčiausias būdas palengvinti savo statybų darbus.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.