Perversmą buityje sukėlusios nano šluostės ir profesionalų atsakymai į dažniausius klausimus

nano šluostės

Nano šluostės kažkada atrodė kaip utopija, o šiandien jos prieinamos kiekvienam Lietuvoje. Jų nauda galima įsitikinti netrukus: tai itin praktiškas įrankis, kuriam nereikia kenksmingų ploviklių ir net muilo. Vis dėlto, apie šią buities priemonę pakankamai žino toli gražu ne kiekvienas… Specialistai pateikia atsakymus į dažniausius klausimus apie nano produktus.

Nano šluostės tapo populiarios dėl itin nesudėtingo ir greito valymo. Kaip tai veikia? Atsakome!

Kaip naudojamos šios šluostės?

Nano šluosčių audinys yra labai efektyvus dėl revoliucinio medžiagų mišinio, įkvėpto žuvų žvynų. Jis gali būti naudojamas tiek sausas, tiek drėgnas. Šluostymas ir poliravimas (pvz., stiklo, baldų): Norėdami gauti geriausius rezultatus, paimkite vieną drėgną nano šluostę prieš perbraukdami sausa šluoste.

Iš ko pagamintas nano audinys?

Nano šluostės ir rankšluosčiai yra pagaminti iš specialaus nano pluošto. Skirtingai nuo mikropluošto, Nano dalelių turintis pluoštas gali būti naudojamas įvairiems tikslams, todėl nano šluostės ir rankšluosčiai gali pakeisti valymo priemones ir popierinius rankšluosčius.

Kaip veikia valymas šiomis šluostėmis?

Mikroskopinės nanodalelės yra tokios mažos, kad prasiskverbia net į mikroskopinius įtrūkimus ir bet kokio paviršiaus raukšles. Dėl savo veikimo jie ištirpdo nešvarumus ir ištraukia į paviršių, kur jį labai lengva nuvalyti net ir be mechaninio šveitimo.

Kiek laiko tarnauja nano šluostės?

Nano šluostės lengvai gali sugerti daugumą dėmių, su kuriomis galite susidurti. Rankšluosčiai paprastai yra lipnūs, kad sugertų dėmes ant paviršiaus, o ne išsklaidytų jas valant. Anot šluosčių naudotojų, šie gaminiai yra tokie patvarūs ir gali tarnauti net dvejus metus su daugiau nei 200 skalbimų.

Kaip plaunamos nano šluostės?

Nano šluostės stipriai skiriasi nuo mikropluošto šluosčių, nes kiekviename pluošte yra plieninių sruogų, kurios valosi nuostabiai! Nereikia muilo, valiklių ar šiurkščių ploviklių, užtenka vienos drėgnos Nano šluostės valyti ir vienos sausos, kad viskas spindėtų!

Nano technologijos yra pažangos sinonimas. Šios šluostės tikrai palengvins jūsų buities darbus, todėl tai puiki investicija. Pamėginkite ir įsitikinkite tuo patys!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.