Paskola gyvenantiems užsienyje – sąlygos ir galimybės

paskola gyvenantiems užsienyjeGyvenimas užsienyje paprastai siejamas su geresnėmis sąlygomis užsidirbti ir galimybe greičiau susitaupyti pageidaujamą sumą pinigų. Vis dėlto, galvodami apie nekilnojamąjį turtą, daugelis emigrantų gręžiasi į Lietuvą ir planuoja vieną dieną čia vėl sugrįžti. Jei svajojate apie naujus namus Lietuvoje, tačiau neturite šiam pirkiniui reikiamos sumos, jūsų lūkesčius atitiks paskola gyvenantiems užsienyje, kurią suteikia dalis kredito unijų. Svarbiausia – įvertinti savo skolinimosi galimybes ir rinktis uniją, kuri siūlo lanksčias ir patogias skolinimosi sąlygas.

Paskolos suteikimo sąlygos ir finansinių galimybių įvertinimas

Būsto pirkimas Lietuvoje gali tapti itin greitu ir patogiu procesu. Šiuolaikiškos, į klientų lūkesčius orientuotos kredito unijos siūlo itin geras paskolos sąlygas būsto pirkimui gimtojoje šalyje. Be to, jei kurį laiką neketinate (negalite ar nenorite) gyventi naujame bute, kredito unija padės jį išnuomoti ir administruoti, taip sumažindama dalį jūsų rūpesčių.

Pirmasis žingsnis – įvertinti savo skolinimosi galimybes. Žinoma, visuomet galite atvykti į pasirinktą kredito uniją ar pasikalbėti su šios įstaigos darbuotojais, tačiau tam tikrose situacijose laiko kelionėms ir pokalbiams nelieka, ypač, jei gyvenate ne toje pačioje šalyje ir į gimtinę sugrįžtate gana retai. Šiuo atveju siūlome pasinaudoti virtualia paskolos skaičiuokle. Įvedę atitinkamus duomenis, galėsite matyti, kokio dydžio paskola jums gali būti suteikta ir kokios mėnesinės įmokos, palūkanos jūsų laukia. Tiesa, turite suprasti, kad virtuali skaičiuoklė visuomet pateikia tik preliminarius duomenis, todėl, jei pageidaujate tikslių skaičių, reikės skirti laiko pokalbiui su vadybininku. Paprastai užtenka užpildyti elektroninę užklausos formą ir palaukti, kol kredito unijos darbuotojas su jumis susisieks telefonu.

Racionaliai įvertinę savo skolinimosi galimybes ir žinodami, kad sėkmingai gausite paskolą, galite pradėti būsto paiešką. Džiugu tai, kad ieškant svajonių namų, nebūtina būti Lietuvoje – užtenka turėti internetą arba bendradarbiauti su profesionaliais nekilnojamojo turto brokeriais. Nepamirškite aiškiai apsibrėžti kriterijų, kuriuos keliate būsto pirkimui (lokacijos vieta, kaina, kambarių skaičius, kaimynystė ir t. t.).

Paskutiniai žingsniai

Radę svajonių namus, turėtumėte pasiimti kelių dienų atostogas ir grįžti į Lietuvą sutvarkyti dokumentus. Suprasdamos užsienyje dirbančių žmonių poreikius, daugelis kredito unijų užtikrina greitą dokumentų tvarkymą, kuris tetrunka 4–5 darbo dienas. Nepamirškite, kad skirtingos kredito unijos siūlo skirtingas paskolos suteikimo sąlygas, todėl skirkite laiko jūsų lūkesčius atitinkančios bendrovės paieškai, t. y. rinkitės bendrovę, kuri teikia būsto administravimo paslaugas, siūlo nemokamą paskolos dengimą papildomomis įmokomis, mažas palūkanas ir pan.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.