Parduodamos įmonės: nusipirkę jas, savo veiklą galite pradėti jau rytoj

Svajojate apie įmones, kuriose galėtume pradėti savo mylimą veiklą jau rytoj? Tuomet Jums puikiai tinka šis sprendimas – parduodamos įmonės. Jos yra patrauklios, nes nebereikia rūpintis jų įsteigimu, galvoti joms pavadinimų, formuoti įstatinio kapitalo, ieškoti registracijos adresų ir daryti visų kitų dalykų, kurie yra formalūs, tačiau būtini. Šiame straipsnyje įvardinsime kokias veiklas dažniausiai galima vykdyti jau įsteigtose parduodamose įmonėse, kurios dar niekada nevykdė jokios veiklos. Atskleisime kodėl žmonės labiau vertina būtent tokį verslo pradžios variantą, kaip, pavyzdžiui, pirkti jau įsteigtą Uždarąją Akcinę Bendrovę (UAB), kurioje galima pradėti dirbti jau kitą dieną. Taip pat kodėl geriau pirkti UAB iš įmonių steigimu ir pardavimu užsiimančios įmonės nei tiesiai iš fizinių asmenų.

Parduodamos įmonės – kokias veiklas dažniausiai galima vykdyti jau įsteigtose parduodamose įmonėse, kurios dar niekada nevykdė jokios veiklos?

  • Įvairios grožio paslaugos (pavyzdžiui, plaukų kirpimas, manikiūras, pedikiūras, makiažas);
  • Transporto paslaugos (pavyzdžiui, įvairių krovinių pervežimas);
  • Statybos paslaugos (pavyzdžiui, namų ar komercinių patalpų statymas / įrengimas).

Jei norite įsigyti parduodamas įmones, maloniai laukiame Jūsų mūsų interneto svetainėje – Lukodita.lt. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai išsirinkti įmonę iš parduodamų įmonių sąrašo, esančio mūsų tinklalapyje, ir pateikti reikiamus duomenis.

Kodėl žmonės labiau vertina būtent tokį verslo pradžios variantą, kaip, pavyzdžiui, pirkti jau įsteigtą Uždarąją Akcinę Bendrovę (UAB), kurioje galima pradėti dirbti jau kitą dieną?

  • Todėl, kad jis labai taupo ir taip užimtų verslininkų laiką.
  • Be to, labai dažnai verslo pasaulyje pasitaiko situacijų, kai verslo galimybė tiesiog „išdygsta iš po žemių“ ir delsimas gali šią galimybę netgi pražudyti. Pavyzdžiui, yra klientas, kuris iškart labai susidomėjo Jūsų paslaugų ar prekių idėja, yra pasiruošęs jau šiandien pasirašyti sutartį ir gal net pervesti avansą – faktas, kad tokios galimybės niekas nenorės praleisti ir vienas iš geriausių „ekstra“ sprendimų greitai sutvarkyti tokią situaciją – pirkti jau įsteigtą UAB.

Kodėl geriau pirkti UAB iš įmonių steigimu ir pardavimu užsiimančios įmonės nei iš paprastų fizinių asmenų?

Internete galima rasti ne vieną skelbimą su fraze „parduodu UAB“ – labai dažnai pasitaiko, kad tokius skelbimus įdeda ir paprasti fiziniai asmenys, kuriems tiesiog nepasisekė verslas ir nori parduoti savo UAB. Todėl paprasčiau yra įsigyti UAB iš įmonės, kuri pagrinde tik tuo ir užsiima, nes tokia įmonė visada 100 % garantuoja savo parduodamų įmonių finansinę padėtį (UAB tiesiog visad nauja).

Apibendrinant, galima teigti, jog parduodamos įmonės yra populiarios, nes jas įsigijus, galima dirbti jau kitą dieną. Norėdami įsigyti jas, apsilankykite Lukodita.lt – pradėkite vykdyti savo verslą jau tuoj!

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.