Paminklai dabar gaminami ir montuojami pagal atskirus susitarimus

paminklaiIeškote bendrovių, kurių siūlomi paminklai nebūtų tokie brangūs kaip kitur? Jums reikėtų suprasti tai, kad kiekvienas paminklų gamintojas kainas nustato naudodamas vis kitokią metodiką. Vieni paslaugų teikėjai siūlo mažesnes kainas dėl to, kad jų siūlomi paminklai yra standartiniai. Kiti kainas pakelia tuomet, jeigu klientas užsimano unikalaus darbo. Kiekvienas paminklų gamintojas taip pat siūlo ir skirtingą paslaugų sąrašą. Vieni gali pasiūlyti ne tik paminklų gamybos, bet ir kapaviečių tvarkymo, paminklų montavimo, senų paminklų ardymo ir kitas paslaugas. Jeigu jums reikia tik paprasto paminklo, tai tuomet vertėtų kreiptis į geriausiai vertinamus paslaugų teikėjus. Jie siūlo tiek palankias kainas, tiek ir kokybišką darbą.

Paminklai šiuo metu gaminami iš įvairiausių medžiagų. Tiksliau kalbant, dažniausiai naudojamas granitas arba marmuras. Žinoma, jeigu jūs turite kažkokių pageidavimų dėl akmens rūšies pasirinkimo, tai tuomet jums teks paruošti ir visai kitokį biudžetą. Matote, unikaliems darbas įgyvendinti prireikia ir daugiau laiko, ir daugiau lėšų. Gamintojams gali tekt užsakyti atskirus akmens luitus iš užsienio, jeigu Lietuvoje tokio rūšies nėra. Tai jiems kainuos papildomai, o tai reiškia, kad papildomą sumą turėsite skirti ir patys, nes jūs dengsite visas paminklų gamintojų išlaidas. Dėl to standartiniai paminklai ir yra pigesni – jie pagaminami greičiau ir gamintojams netenka kreiptis į užsienio tiekėjus.

Kas liečia kitus darbus, labiausiai verta akcentuoti, kad ne visada į paminklų gamybos darbus įeina ir tų paminklų statymo darbai. Tai reiškia, kad užsakytus paminklus kai kuriose vietose teks atsiimti patiems. Juos patiems reikės sumontuoti. Dėl to siūloma atidžiai pasidomėti kas yra įskaičiuojama į bendrą paslaugų kainą. Jeigu jums reikia ir gamybos, ir pristatymo, ir montavimo darbų, tai logiška, kad tam teks skirti didesnę sumą nei numatyta. Matote, visi darbai yra derinami individualia tvarka. Paslaugų teikėjai pabrėžia, kad gamybos kaina yra nustatoma tik už paminklo pagaminimą – jie nėra statomi už tą pačia kainą. Tiesiog, norintiems užsakyti paminklus, siūloma iš karto įsitikinti, kad į kainą yra įskaičiuoti ir montavimo darbai.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.