Pagal ką rinktis naują spausdintuvą?

spausdintuvų remontasRenkantis naują spausdintuvą, galite susidurti su gausybe neaiškumų, kadangi dabar yra labai nemaža pasiūla. Anksčiau labai populiarūs buvo rašaliniai spausdintuvai, tačiau vis dažniau girdime, kad žmonės renkasi lazerinius spausdintuvus ir lieka patenkinti. Šiame straipsnyje mes pateiksime abejų rūšių spausdintuvų privalumus ir taip pat padėsime jums tinkamai nuspręsti, koks spausdintuvas turėtų atkeliauti į jūsų namus arba ofisą.

Rašaliniai spausdintuvai – spalvotiems darbams

Jeigu mėgstate spausdinti nuotraukas, tuomet turėtumėte žiūrėti tik į rašalinius spausdintuvus. Jie turi didelį pranašumą tame, kad spalvos gali būti labai tikslios ir nuotraukos su šiais spausdintuvais atrodys puikiai, ypač jeigu dairysitės į brangesnius, aukštesnės klasės spausdintuvus. Aišku, ne visi rašaliniai spausdintuvai taip jau gerai spausdina nuotraukas, kadangi yra nemažai pigių spausdintuvų, kurie reikalingi dokumentų spausdinimui.

Visgi, norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad rašaline technologija pagaminti spausdintuvai neturėtų būti naudojami dažnai dokumentų spausdinimui – galima rasti geresnį variantą – lazerinį spausdintuvą. Tiesa, jog rašalai greitai baigsis, nesvarbu, ar spausdinsite daug nuotraukų ar tik tekstinius dokumentus – rašalinė kasetė baigsis gerokai greičiau, negu lazerinė. Visgi, jeigu norite įsigyti rašalinį spausdintuvą, rekomenduojame rinktis iš tokių, kurie turi po atskirą kasetę kiekvienai spalvai. Tai yra ko ne profesionaliausi spausdintuvai, padėsiantys jums atspausdinti ne tik dokumentus ar spalvotas nuotraukas, tačiau ir ilgainiui sutaupyti, kadangi jums nebereikės kiekvieną mėnesį ofise keisti kasetės.

Lazeriniai spausdintuvai – naujoji mada

Turbūt pastebėjote, kad vis daugiau žmonių įsigyja lazerine technologija paremtus spausdintuvus. Tačiau, yra keli tokių spausdintuvų tipai, tad jūs turėtumėte nuspręsti, ko jums labiausiai reikia. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti lazerinį spausdintuvą, kuris spausdintų ir spalvotus dokumentus, teks sumokėt nemažą sumą – pasirodo, jog spalvotus dokumentus bei nuotraukas galintys spausdinti įrenginiai kainuoja daugiausiai visoje rinkoje. Būtent dėl šios priežasties, vis dažniau žmonės renkasi pirkti nespalvotus lazerinius spausdintuvus. Šie turi daug privalumų biuro darbuotojams:

  • Dokumentai gali būti spausdinami žymiai greičiau, nei su rašaliniais spausdintuvais;
  • Vienu metu galite atspausdinti daugiau dokumentų;
  • Lazerinis spausdintuvas geriausiai spausdina tekstinę medžiagą;
  • Lazerinis spausdintuvas rečiau užstringa;
  • Lazerinio spausdintuvo kasetę pakeisti reikia kur kas rečiau;
  • Lazerinis spausdintuvas kainuoja ne brangiau nei rašalinis.

Tai turbūt geriausiai ir paaiškina, kodėl rašaliniai spausdintuvai išeina iš mados, o lazeriniai spausdintuvai vis labiau populiarėja. O jeigu kalbėtume apie patvarumą, tai būtų sąžininga pasakyti, kad tiek rašaliniams, tiek ir lazeriniams spausdintuvams yra reikalingas greitas spausdintuvų remontas Kaune – niekas nėra garantuotas, kad spausdintuvas labai ilgai veiks be rimtesnės priežiūros. Kalbant apie garantijos laiką, tiek rašaliniams, tiek ir lazeriniams spausdintuvams dažniausiai yra išduodama dviejų arba trijų metų garantija.

Taigi, įvertinę aukščiau minėtus privalumus ir minusus, galime pasakyti vieną – rašaliniai įrenginiai geriau tiks tiems, kurie nori sutaupyti ir kuriems yra reikalingas spalvotų dokumentų bei nuotraukų spausdinimas. O štai lazerinis įrenginys pravers visiems biuro darbuotojams arba žmonėms, kuriems dažnai yra reikalinga tekstinė medžiaga. Kadangi pastarųjų yra daugiau nei tų, kurie spausdina nuotraukas, nieko keisto, kad lazeriniai spausdintuvai dabar yra gerokai populiaresni.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.