Optika Lietuvoje: kaip pasirinkti saloną?

akinių rėmeliai

Akių sveikata – vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Deja, puikiu regėjimu gali pasigirti ne kiekvienas. Daug žmonių turi įgimtą trumparegystę arba toliaregystę, o kai kuriems rega pradeda prastėti su amžiumi, dėl žalingo gyvenimo, nuolatinio darbo su kompiuteriu ir pan. Kad prasta rega nesukeltų diskomforto ir netrukdytų džiaugtis gyvenimu, galima nešioti akinius ar kontaktinius lęšius. Nors optikos salonų ir akinių modelių rinkoje yra išties daug, pasirinkti gali būti sunku. Juk kalbant apie akis svarbus ne tik asmeninis skonis ar akinių dizainas, o galimybė juos pritaikyti pagal jūsų matymo būklę ir visus poreikius.

Akinių pritaikymas priklauso nuo to, kokią optiką pasirinksite. Šiuo metu Lietuvoje yra daug skirtingų salonų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte pasikliauti pačia pirma vieta, kurioje apsilankėte. Kaip pasirinkti tinkamiausią optikos saloną?

Vieta

Ne paslaptis, kad daugelis žmonių optiką renkasi pagal lokacija ir ieško salonų arčiausiai savęs. Žinoma, tai ne visuomet reiškia, kad pasirinksite vietą, kurios paslaugų kokybės ir kainos santykis bus geriausias. Visgi vertėtų atkreipti dėmesį, kad geresnes sąlygas teikia tinkliniai optikos centrai. Taip yra todėl, kad valdydami daugiau salonų jie gali optimizuoti procesus, pasiūlyti geresnes nuolaidas ir suteikti daugiau papildomų paslaugų. Kaip rasti optikos saloną arčiausiai namų? Galite tai daryti tiesiog Google paieškoje, pagal miesto ar rajono pavadinimus ir kitus raktažodžius. Pavyzdžiui, optika Antakalnis, optika Elektrėnai, optika Šilutėje, Optika Radviliškis, optika Ukmergė, optika Gargždai, optika Kėdainiuose, „Ozas“ optika ir t. t.

 

Akių išyrimas

Renkantis optiką labai svarbu, kad salone būtų ne tik parduodami rėmeliai ir pritaikomi akinių lęšiai, bet ir dirbtų profesionalūs specialistai, kurie gali atlikti išsamų tyrimą ir identifikuoti problemas. Pagal tai jie galės pasiūlyti ne tik tinkamus akinius, bet ir kitas pagalbines priemones: pratimus akims, vitaminus ir t. t. Taip pat vertėtų nepamiršti, kad jeigu regos problemos nėra įgimtos, o susiformavę dėl kompiuterio ar kitų žalingų veiksnių, jų galima atsikratyti pakeitus savo įpročius ar gyvenimo būdą, tad akiniai turėtų būti tik pagalbinė priemonė.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.