Nišiniai kvepalai –– būdas jaustis išskirtiniams

moteriski kvepalai

Kai kyla noras nors truputį palepinti save ar savo artimus, brangius žmones, netikėtos, originalios dovanos – kaip tik tai, kas galėtų reikšti neišdildomą įspūdį. Nišiniai kvepalai – būtent tokia galimybė tai parodyti tinkamu būdu.  

Moteriški kvepalai

Nišiniai kvepalai – kvapiųjų medžiagų kūrybos menas, parfumerijos kultas bei kvepalų filosofija, gebanti atsiskleisti pačiais įvairiausiais. Esminis tokių kvepalų savitumas yra tas, kad jie gana  dažnai bus vienetiniai. Šių aromatų sudėtį sudaro tik natūraliomis laikomos žaliavos (juose neaptinkama silikonų ir dirbtinių kvapų), kurios yra išskirtinės bei riboto kiekio.

Dažnas nišinių kvepalų aromatas niekada neprimins jokios masinėje gamyboje pažįstamo kvapo. Gaminant šiuos kvepalus yra įprasta laužyti masiškai gaminamų kvepalų rinkoje priimtas, tradicines taisykles – dažnu atveju parfumeriai nišinių aromatų kūrybos proceso metu visiškai nepaiso jokių kvepalų gamybos taisyklių, tad įvairiose natose gali būti naudojami ir tarpusavyje nesuderinami ingredientai.

Kitaip nei masiškai gaminami kvepalai, šie, dažniausiai moteriški kvepalai, nėra reklamuojami. Taip yra dėl to, kad jie nėra pritaikyti didelei auditorijai. Nors marketingui neišlaidaujama, šie kvepalai vistiek yra ne ką mažiau žinomi. Įdomus faktas – ta pati parfumerija, patekusi ant moters odos atsiskleis skirtingais aromatais.

Nišiniai kvepalai

Pageidaujantieji išbandyti specifinius kvepalus, dažnai klysta, galvodami, kad tokie nišiniai kvepalai laikytini prabangos ženklu. Tam, kad sugebėtume sau leisti nusipirkti šio tipo kvepalus ir jais džiuginti save bei aplinkinius, visiškai nebūtina jaustis milijonieriumi. Specialūs kvepalai bus sukurti dažniausiai ne itin žinomų dizainerių ir dar nebus spėję sulaukti visuotinio populiarumo, nebus  gaminami pasauliniais mastais.

Nišinių kvepalų kūrėjai dažniausiai yra išskirtinio tipo žmonės, nepaprastai vertinantys kokybę, savitumą ir autentiškumą. Tad, savaime suprantama, kad kuriant šio tipažo kvepalus kur kas didesnis dėmesys yra teikiamas gaminio kokybei, bet ne produkto vizualiai išvaizdai.

Šie moteriški kvepalai gali būti ne tik puiki dovana ir staigmena, bet tuo pačiu ir būdas priminti brangiam asmeniui kaip stipriai jį vertinate. Originalumas – dar vienas žingsnis link  geresnės savijautos bei pasitikėjimo jausmo.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.