Nauja paslauga Europos automobilių vežėjams – transporto birža Prilo

Logistikoje dirbantys profesionalai tikrai žino ne vieną transporto biržą, kuri padeda surasti vėžėjus, o vežėjams – užsakovus. Lietuvoje veikia kelios tokios biržos, tačiau visai neseniai pasirodė specializuotas transporto gabentojų portalas https://prilo.com/lt/. Trumpai norėtume papasakoti apie jį.

Pats portalas yra tarptautinis. Jame skelbiasi užsakovai iš visos Europos, nes visada automobilių vežėjų verslas buvo ir bus tarptautinis. Reikia nuvežti 9 automobilius iš Italijos į Estiją? Be problemų! Reikia tik įvesti užsakymo detales į Prilo transporto vežėjų biržos puslapį arba mobiliąją programėlę ir šiek tiek palaukti, kol laisvi vežėjai atsilieps. Toliau – derybos ir susitarimai dėl krovinio gabenimo.

Viskas labai paprasta ir inovatyvu. Valdyti galima programėle, todėl visi vairuotojai, savo automobilyje peržiūrintys savo užsakymus, gali priimti naują užsakymą vos po kelių akimirkų po jo paskelbimo.

Visa tai daroma kelių mygtukų paspaudimu, net kelkraštyje stoti nebūtina…

Nauda užsakovams

Sakykime, esate įmonė, prekiaujanti automobiliais. Jūsų klientas nusprendė atsinaujinti automobilių parką, todėl galima gana greitai užsakyti naudotų arba naujų transporto priemonių užsienio parduotuvėse. Užsakymas gana greitas procesas, tačiau kaip automobilius atvežti į Lietuvą? Štai čia Prilo labai padeda susirasti tinkamus vežėjus. Galbūt iš karto reikės dviejų ar daugiau automobilių vilkikų (tralų). Reta kuri įmonė turės tiek laisvų vilkikų čia ir dabar, todėl teks susirasti pavienius vežėjus ir nebūtinai iš Lietuvos. Visiškai tiks vežėjai iš Lenkijos arba Latvijos ar net Baltarusijos. Svarbu, kad visa tai galima gana greitai suorganizuoti.

Nauda vežėjams

Su tokiomis transporto biržomis, kaip Prilo, galima vystyti nuosavą automobilių vežėjų verslą. Net jei dirbate individualiai, šis puslapis gali duoti nemažai pelningų užsakymų visoje Europoje. Taip pat ši programėlė yra labai naudinga vidutinėms ir net stambioms transporto įmonėms, turinčioms savo autotralų parką.

Visada kalba eina tik apie autotralų verslą. O kas, jei reikia pervežti vieną ar du automobilius? Tam viso autotralo nereikia, pakanka tik specialios priekabos, pritaikytos pasikrauti ir vežti automobilius tolimesniais atstumais. Tokiu būdu papildomai užsidirbti gali ir nebūtinai transporto sektoriuje nuolatos dirbantys asmenys.

Nauda logistikos kompanijoms

Ne visi užsakovai naudojasi ir domisi įvairiomis transporto biržomis. Juo labiau, kad reikia pildyti šūsnis dokumentų. Tą sėkmingai daro logistikos įmonės. Prilo programėlė idealiai tinka ir logistikos verslams, tarpininkaujantiems tarp automobilių savininkų, pardavėjų ir vežėjų. Taip galima gauti papildomų užsakymų ir, kas svarbiausia, efektyviai aptarnauti savo klientus, nes Prilo tikslas – greitai ir efektyviai surasti ir transportuoti automobilius nuo taško A iki taško B.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.