Namų apsauga grotomis: kas, kodėl, kaip

apsaugines grotosApsaugai nuo ilgapirščių yra galybė įvairių būdų ir priemonių. Vienas jų – apsaugines grotos. Šios priemonės paprastai pageidauja komercinių patalpų savininkai. Tačiau šiuolaikiniai sprendimai leidžia tokią apsaugos priemonę pritaikyti ir individualiuose namuose. Tai – patikimas, universalus, ilgaamžis būdas besirūpinantiems savo turtu ir sveikata.

Pasiūla – pagal kiekvieną poreikį

Įprasta grotas matyti didžiuliuose prekybos centruose, parduotuvėlėse. Neretai šią priemonę naudoja ir bankų, viešojo maitinimo įstaigų savininkai. Jų įsitikinimu, tai – itin estetiška, patvari, šiuolaikiška, lengvai naudojama apsaugos priemonė. Ji leidžia be vargo matyti, kas yra patalpos viduje, todėl klientai net uždarius parduotuvę gali apžiūrėti ten esančias prekes. Be to, patrauklus dizainas padeda išlaikyti elegantišką patalpų interjerą.

Net tokios dailiai atrodančios grotos langams, durims ar kitokioms nišoms padeda išvengti apiplėšimo. Visų pirma, jos tarp vagies ir grobio suformuoja papildomą barjerą, kuris vien emociškai signalizuoja apie didesnių pastangų poreikį. Išardyti šią užtvarą nėra lengva, tokia užduotis reikalauja laiko. Išloštos kelios minutės gali būti lemiamos tam, kad į įvykio vietą suspėtų atvykti apsaugos darbuotojai ar policijos pareigūnai.

Dėl šios priežasties vis dažniau tokia priemonė pastebima ir garažuose, ir netgi individualiuose namuose. Specialistai ypatingai rekomenduoja grotas montuoti sodybose. Šiandien klientai gali rinktis trijų tipų – susukamas, sustumiamas ir stacionarias grotas. Tokia pasiūla lengvai patenkina visus lūkesčius. Nebereikia jaudintis ir dėl to, kad grotelės kliudys į patalpai patekti šviesai, trukdys naudotis langu ar balkonu. Dabartiniai grotų modeliai tinka bet kurio tipo nišoms. Be to, grotelės gali būti montuojamos lango, durų išorėje arba viduje.

Šią priemonę lengva naudoti. Priklausomai nuo pageidavimų, rinktis galima rankinį arba elektrinį grotų valdymą. Apsaugines grotos langams suskleidžiamos ir išskleidžiamos kone akimirksniu, o mechanizmas veikia tyliai ir sklandžiai. Daugybė modelių, spalvų leidžia pasirūpinti tiek saugumu, tiek estetika.

Gera investicija – jūsų rankose

Susukamos grotos langams Lietuvos rinkoje siūlomos už gana skirtingas kainas. Visiškai suprantama, kad permokėti nesinori, todėl dažnai nukrypstama į vienos pigiausių prekių pusę. Juk jei gaminio konstrukcija tokia pati, kam mokėti daugiau? Tačiau čia slypi esminė klaida, kurios verčiau išvengti.

Kaip ir įprasta kitose srityse, šios prekės gali būti pagamintos iš visiškai skirtingų medžiagų. Geriausias pasirinkimas – užtvara, pagaminta iš plieno juostų arba vamzdžių. Žinoma, galima rinktis ir aliuminio gaminius, tačiau tai – ne toks tvirtas metalas. Pastangos, įdėtos į saugumo užtikrinimą, taip pat gali skirtis. Tokiu atveju gaminys tiesiog praranda savo vertę, nes net nepatyrusių įsilaužėlių yra įveikiamas visiškai lengvai.

Todėl labai svarbu, kad sustumiamos, stacionarios ar susukamos grotos būtų pagamintos profesionalų. Verta pasidomėti jas gaminančių įmonių patirtimi, turimais klientais, jų atsiliepimais. Pabendraukite su skirtingų bendrovių konsultantais – kartais kompetencijos stoka lengvai pastebima. Naudinga įvertinti ir pasiūlą. Patikima bendrovė turėti siekti rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Skirtingi grotų matmenys, galimybė nudažyti konstrukciją norima spalva – privalumai, kurie tikrai padeda apsispręsti.

Žinoma, mažos kainos poreikis taip pat pagrįstas. Jį patenkinti galima ir nerizikuojant gaminio kokybe. Paprastai mažiau kainuoja kelių grotų užsakymas, savarankiškas jų atsiėmimas iš sandėlio. Pigesnės nedažytos, standartinių matmenų užtvaros. Kartais įmonės skelbia akcijas – siūlo nemokamą pristatymą ar pigesnį montavimą. Taigi, verta pasidomėti ir tokia galimybe. Įsitikinus, kad apsaugines grotos pagamintos iš tvirtų, ilgaamžių medžiagų, jų mechanizmas veikia nepriekaištingai, o montavimas atliktas sklandžiai, išties galima lengviau atsikvėpti. Juk turto ir žmonių saugumas – neįkainojama vertybė, kurią puoselėti tikrai įmanoma.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.