Linzės vėl leis pažvelgti į pasaulį lengvai

linzes

Su regėjimo sutrikimais susidūrę žmonės jaučiasi pažeidžiami, patiria sunkumų, nes su įprastais akiniais yra iškreipiamas periferinis matymas dėl akinių dydžio ar rėmų. Sportuojant ar atliekant fizinį darbą reikia būti atsargiu, jaučiamas nepatogumas dėl staiga pasikeitusios temperatūros (akiniai ima rasoti). Linzės turi visus privalumus prieš akinius.

Geri lęšiai pasižymi lankstumu, minkštumu, beveik neiškreipia vaizdo, yra nematomi, netrikdo fizinės veiklos. Jie turi ir kitų pranašumų. Linzės dedamos tiesiai ant akies ragenos ir koreguoja regėjimą tiesiogiai, o ne 1–2 cm atstumu nuo akių. Kitaip nei akiniai, jos užtikrina platesnį regėjimo lauką ir periferinį matymą, nesvarbu, kur žiūrima, kadangi juda kartu su akimis.

Kontaktiniai lęšiai Biofinity išsiskiria aukšta kokybe, yra pralaidūs deguoniui, nesausina akies gleivinės, yra visiškai nejaučiami, patogūs nešioti tiek dieną, tiek naktį.

Biofinity siūlo plačią įvairovę kontaktinių lęšių.

Savo nuolatiniams klientams rekomenduojami mėnesiniai lęšiai iš Biofinity. Jie yra patogūs ir išskirtiniai tuo, kad pritaikyti nešioti iki 29d. Tad leis mėgautis geru regėjimu be kasdieninės priežiūros, įsidėjimo ir išsiėmimo procedūrų.  Jie puikiai tinka skubantiems, užimtiems. Leiskite sau mėgautis regėjimu be kasdieninių rūpesčių.

Kontaktiniai lęšiai mėnesiui – tinkamas laikas įsitikinti Biofinity lęšių teikiama laisve, patogumu ir lengvumu, išbandykite ir suprasite, kad šios linzės sugražino matymo džiaugsmą ir komfortą.

Kontaktiniai lęšiai jautrioms akims yra išsigelbėjimas žmonėms, kurių akys pasižymi jautrumu, alerginėmis reakcijomis, yra lengvai sudirginamos. Kontaktinių lęšių gamyboje naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos leidžia pasiekti optimalų deguonies pralaidumo ir vandens kiekio lęšyje santykį.

Šiame technologijų ir socialinių tinklų amžiuje kiekvienas nori atrodyti įspūdingai. Jaunimo tarpe taip populiaru fotografuotis, keltis asmenukes į socialinius tinklus, visi siekia būti išskirtiniais ir mėgstamais. Linzės spalvotos gali suteikti akims kitą spalvą ar paryškinti natūralią. Jos gali būti nešiojamos ir žmonių be regėjimo problemų, tik kaip stiliaus ir įvaizdžio detalė.

Kontaktiniai lęšiai išpardavimas – nes mums svarbu, kad mūsų produktai būtų už prieinamą kainą. Tai gera proga įsigyti mūsų kontaktinius lęšius ir įsitikinti jų aukšta kokybe ir teikiamu komfortu. Siekiame atrasti geriausią kainos ir kokybės balansą. Norime džiuginti savo klientus geriausiais produktais bei aukštomis nuolaidomis.

Lensor – tai internetinė parduotuvė, prekiaujanti įvairiais kontaktiniais lęšiais, jų priežiūros priemonėmis bei aksesuarais itin patraukliomis kainomis. Čia apsilankę rasite plačią prekių įvairovę ir geriausius pasiūlymus.

Tai ypač lengvas ir paprastas būdas įsigyti lęšius internetu.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.