Kur pirkti mėsą internetu?

             Nereikia specialiai keliauti pas mėsininką dėl aukščiausios kokybės mėsos. Tiesą sakant, jums net nereikia išeiti iš namų. Gaukite viską, ko reikia, vienu mygtuko paspaudimu iš internetinių mėsos mažmenininkų, pvz., aukščiausios kokybės jautieną, Meino omarą, kiaulieną ir laukinius medžiojamus gyvūnus – visa tai pristatoma tiesiai į jūsų duris. Nuo mėnesinių prenumeratos dėžučių iki vieno langelio parduotuvių, kuriose siūlomi įsimintini patiekalai, kuriais gali mėgautis visa šeima – tai yra geriausios vietos užsisakyti mėsa internetu.

               Jei norite įsigyti visko – nuo ​​maltos jautienos ir vištienos iki nugarinės kepsnio, kiaulienos gabalėlių, dešros, krevečių ir lašišos, dzūkų krautuvėlė jums padės. Visi produktai gali būti laikomi šaldiklyje iki metų, o jūs galite užsisakyti urmu arba sutaupyti pinigų prenumeruodami. Tokiuose gaminiuose kaip vištiena, jautiena, kiauliena yra 12 porcijų, todėl jų užteks visai šeimai, taip pat porcijos ir didesnės ir mažesnės. Taip pat yra dovanų dėžutės variantų, kurie puikiai tinka dovanoti šventei ar verslo dovanai. Visa mėsa gaminama atsakingai, joje nėra antibiotikų, steroidų ir hormonų.

               Kadaise buvusi mėsinė mažame mieste, tapo internetiniu aukštos kokybės pjūvių, pagamintų iš ganyklose auginamų, ne GMO šertų gyvūnų, visoje Lietuvoje. Mums patinka, kad intuityvus svetainės dizainas padės jums atlikti užsakymo procesą, nesvarbu, ar ieškote pagal mėsos rūšį, gaminimo laiką ar gaminimo įrangą. Jūs netgi galite užsiprenumeruoti, kad gautumėte individualų pristatymą kas dvi, keturias ar aštuonias savaites.  Naudodami specialias dėžutes iš savo užsakymo gausite ne tik patiekalą ar dvi vertes mėsos. Ši mėnesinė prenumeratos paslauga vienu metu jums pristato nuo 24 iki 48 mėsos porcijų. Galite pasirinkti vieną iš jų kuruojamų dėžučių: jautienos ir vištienos dėžutę, jautienos ir kiaulienos dėžutę, visos jautienos dėžutę ir mišrią dėžutę. Taip pat galite pritaikyti savo dėžutę, pasirinkdami iš daugybės jautienos, vištienos ir kiaulienos.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.