Kuo išsiskiria Kaspersky antivirusinė programa?

kasperskyTikriausia žinote, kad Kaspersky antivirusinė programa sėkmingai gyvuoja jau daugiau kaip du dešimtmečius ir vien jau to užtenka, kad galėtume patikėti kad tai vis dėlto yra kokybiškas produktas nepaisant ne visada palankių nuomonių jos adresu. Kur slypi šios programos sėkmė ir kodėl ji išliko tokia populiari net ir prasidėjus 2020 metams?

Paprasta naudoti – visiems

Nesvarbu ar naudojate kompiuterį kasdien ar tik kartkarčiais, programa sukurta taip, kad bet kuriam vartotojai užtektų minimalių žinių valdyti programą, didžiąją dalį darbo atliekant pačiai tuomet kaip jūs užsiimate savo darbais ar pramogaujate prie kompiuterio. Be to, kad siūlo trisdešimties dienų pinigų grąžinimo garantiją, vartotojai ne mažiau vertiną operatyvų aptarnavimą bet kuriuo paros metu. Privačios asmens informacijos ir įmonių finansinių duomenų apsauga yra didžiausias prioritetas ir iššūkis kaip bežiūrėtume į ateitį todėl kai renkatės antivirusinę programą reikia detaliai išanalizuoti ar ji turi to ko jums reikia.

Funkcijos

Kapersky antivirusinė programa išsiskiria tuo kad siūlo virtualią klaviatūrą nes pastaruoju metu kenkėjiškos programos labai lengvai nuskaito informaciją kokius klavišus spaudžiate kai įvedate prisijungimo slaptažodžius ar banko kortelės duomenis ir kitą jautrią informaciją. Taigi, šią informaciją galima pateikti naudojanti pele arba liečiant ekraną jei tai planšetinis kompiuteris ar kitas išmanus mobilus įrenginys. Ši funkcija naudinga ne tik privatiems asmenims bet ir įmonėms kurios perveda dideles sumas internetu.

Paprastiems vartotojams Kaspersky antivirusinė programa patogi tuo, kad tėvai su ja gali kontroliuoti ir apriboti vaikų naudojimąsi internetu ir apsaugoti nuo išorinio stebėjimo per vaizdo kameras. Vaikams naudojantis kompiuteriu labai dažnai per klaidą instaliuojamos programos kurių nereikia, Kaspersky programa apaugo nuo šių atsitiktinių instaliacijų ir leidžia įrašyti į kompiuterį tik tas programas kurios yra atsisiunčiamos iš patikimų gamintojų.

Specialistai atlikdami bandymus su šia programa įsitikino kad ji atpažįsta ir sustabdo ne tik visas žinomas kenkėjiškas programas bet ir visas naujai sukurtas, iki šiol skaitmeninėje erdvėja nematytus virusus. Tai yra didelis pasiekimas ir pranašumas prieš kitas populiariausias antivirusines programas tokias kaip Norton antivirus.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.