Krūtų didinimas implantais – ką reikėtų žinoti?

 

Nors sakoma, kad visas žmogaus grožis slypi viduje, ne viena moteris jaučiasi kur kas geriau, kai myli savo kūną ir neturi jokių kompleksų. Jei anksčiau su savo išvaizda reikėjo susitaikyti ir priimti net ir labiausiai erzinančius trūkumus, šiandien medicina ir mokslas leidžia juos koreguoti ir įgyvendinti pokyčius, apie kurios žmonės svajoja jau seniai. Bene meistriškiausia ir labiausiai padedanti keistis yra plastinė chirurgija. Viena populiariausių procedūrų – krūtų didinimas implantais. Kodėl ši operacija tokia populiari ir ką reikėtų apie ją žinoti?

Kada reikalingas krūtų didinimas implantais?

Bene dažniausia priežastis yra neproporcingai maža krūtinė, kuri moterims kelia kompleksų. Tai ypač opi problema, jei moterys yra tvirtesnio sudėjimo ir gali pasigirti dailiomis kūno linijomis, tačiau krūtys pagal sudėjimą yra per mažos. Operacija reikalinga ir moterims, kurių krūtis paveikė senėjimo procesai, jos prarado stangrumą, putlumą, krūtys stipriai pakeitė formą po gimdymo ar atsikračius daug svorio. Krūtų didinimas implantais taip pat padeda išspręsti tokias problemas kaip iš prigimties asimetriškos, natūraliai neišsivystę ar skirtingų dydžių krūtys.

Ar implantai yra pavojingi?

Šiuolaikiški krūtų implantai yra gaminami iš aukštos kokybės silikono, kuris šioje srityje naudojamas jau daugiau nei 70 metų. Ši medžiaga yra laikoma geriausiai toleruojama biologine medžiaga, nes yra inertiška ir nealergiška. Jis dažnai naudojamas medicinoje ir kosmetikos pramonėje. Krūtų implantams naudojamas gelis yra labai kibus. todėl jis maksimaliai sumažina jo prasiskverbimo į organizmą riziką.

Ar po operacijos lieka randai?

Po bet kokių chirurginių procedūrų žmogaus kūne lieka randų, ne išimtis ir krūtų didinimas implantais. Tačiau atliekant šią operaciją randai yra paslepiami itin mažai matomose vietose. Randai dažniausiai lieka pažasties duobėje ar po krūtimi. Įprastai šie randai nesukelia jokio diskomforto, bet jei nutiko taip, kad organizmo reakcija į randą buvo stipresnė, jis gali būti gydomas specialiomis priemonėmis.

Kas kiek laiko reikia keisti implantus?

Gamintojai implantus rekomenduoja keisti kas 10 metų, tačiau dažnai jie gali išsilaikyti ir ilgiau. Svarbiausia nepamiršti periodiškai pasitikrinti pas gydytojus ir leisti jiems nustatyti implantų būklę bei nurodyti, kada juos būtų geriausia keisti.

Daugiau informacijos apie krūtų didinimą implantais – www.plastikoschirurgas.lt/.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.