Kokius rūbus verta rinktis miegui?

Kokybiškas miegas priklauso nuo daugybės dalykų – mus supančios aplinkos, veiklos iki miego, mūsų fizinės ir emocinės savijautos, čiužinio patogumo ir miego rūbų. Būtent jiems reiktų skirti pakankamai dėmesio, nes jie yra arčiausiai mūsų kūno. Tad reiktų rinktis tokius drabužius miegui, kurie nevaržytų judesių, būtų lengvai krintantys ir kvėpuojantys. Dėl to, rekomenduojama rinktis natūralaus audinio naktinius, pižamas ar kitus miegui skirtus drabužius. Puikiai tiks medvilnė, viskozė, linas, satinas ar plona vilnelė, be jokių sintetinių priedų. Šie audiniai puikiai praleidžia orą, kvėpuoja, dėl to, puikiai pašalina susikaupusį prakaitą ir padeda reguliuoti norimą temperatūrą. Toks komfortas, padeda gerai ne tik  išsimiegoti, bet ir nepabusti. Galima turėti keletą variantų miego drabužių, skirtų šaltajam ir šiltajam metų laikui. Taip galėsite ne tik puikiai jaustis, bet ir tvarkingai atrodyti, nes nėra nieko maloniau kaip ilgai gerti ryte kavą, sėdint su pižama ir kai nereikia niekur skubėti ir lėkti.

Galima ir su miego drabužiais puikiai atrodyti ir jaustis net labai seksualiai. Tuomet rinkitės šilkinius miego drabužius, kurie pasižymi ne tik lengvumu, bet ir tuo, kad puikiai apsaugo jūsų odą, nuo išsausėjimo ir raukšlių susidarymo. Neveltui dar mūsų močiutės jaunystėje stengdavosi miegoti ant šilko pagalvėlių, padedančių išsaugoti savo jaunystę ir grožį. Tad tikrai verta patiems išbandyti ir įvertinti teigiamus pokyčius.

Renkantis miego drabužius verta atkreipti dėmesį ne vien į dizainą ar medžiagas, bet ir spalvas, nes jos veikia mūsų emocijas ir jausmus, nuo kurių priklauso mūsų hormonai, medžiagų apykaita ir psichinė sveikata. Pasąmonėje kiekviena spalva tarsi įrašo tam tikrą informaciją, spalvų kodais, kurias matome miegodami savo sapnuose ar net pastebime supančioje aplinkoje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.