Kokių prekių žmonės dažniausiai ieško internete?

digitalstar 

Internetinė prekyba vis sparčiau ir didesniais mastais užkariauja rinką. Internetinėse parduotuvėse apsiperka didžiulis skaičius įvairaus amžiaus žmonių, o ir įsigyjamų prekių asortimentas kaskart darosi platesnis. Tokį prekybos internetu populiarumą, be abejonės, lemia patogumas ir greitis – nereikia vykti į parduotuvę, vargti su nešuliais, gaišti laiką kamščiuose ar važinėjant iš vienos prekybos vietos į kitą, kad būtų galima įvertinti pasiūlą. Nors internetu perkama kone viskas, kai kurių kategorijų prekės dominuoja dažniausiai įsigyjamų sąraše.

                      Dažniausiai internetu perkamos prekės

Internetu įsigyjamų prekių spektras gana platus – tai ir maisto produktai, ir knygos, ir drabužiai bei avalynė. Beje, tarp ką tik paminėtų yra ir tie, kurių internetu žmonės ieško dažniausiai.

Pirmiausia, tai knygos. Pirkti knygas internetiniuose knygynuose skatina pats svariausias argumentas – kaina. Kadangi knygos nelaikomos ekspozicijoje, mažesni sandėliavimo kaštai ir pigiau kainuoja darbuotojų išlaikymas, šie knygynai leidinius pirkėjams gali pasiūlyti pigiau. Dėl šių priežasčių, vis didėjant paklausai, o su ja ir konkurencijai, SEO paslaugos knygynams, vykdantiems veiklą internetu, tampa ypatingai svarbia investicija.

Labai dažnai ieškoma ir drabužių, aprangos detalių. Internetu perkamas didžiulis procentas tiek vyriškų, tiek moteriškų drabužių. Pirkėjai ieško viršutinių ir lauko drabužių: kelnių, suknelių, striukių, paltų… Galima spėti, kad šios kategorijos populiarumą lemia patogumas išsirinkti – juk nereikia stumdytis tarp lentynų, peržiūrėti krūvas pakabų, kad rastum norimą drabužį ar tinkamą dydį. Naudojantis internetinių drabužių parduotuvių filtrais vos per kelias akimirkas ekrane galima matyti visą poreikius atitinkantį asortimentą.

Veikiausiai nenustebins, kad tarp populiariausių prekių galima rasti ir elektronikos prietaisus. Ypač mobiliuosius telefonus ir kompiuterius. Šių prekių paklausą internete, ko gero, lemia taip pat patogumas, galimybė ramiai išsirinkti, palyginti parametrus, vienoje vietoje matyti kelių prekybos vietų asortimentą ir kainas.

Kiek neįprastesnė paieška gali pasirodyti kosmetikos prekės. Tačiau ir šiuos gaminius žmonės mėgsta rinktis internetu. O šioje srityje konkurencija itin didelė, nes apstu tiek specializuotų, tiek kažkurį vieną gamintoją atstovaujančių vietų, todėl kalbant apie kosmetikos kategoriją, svarbu ne tik SEO paslaugos, bet ir kokybiška reklama, tinkamai parinkti reklamos kanalai ir sklaidos būdai.

Pirkėjai vis labiau vertina apsipirkimo internetu galimybę ir jos teikiamus privalumus – ramybę rinktis, matyti visą asortimentą iškart, lyginti kainas, parametrus ir kitus aspektus. Dėl šių priežasčių matomumas internete taip pat darosi vis svarbesnis, kaip ir kokybiškos rinkodaros paslaugos.

Jeigu ieškote patikimų ir patyrusių skaitmeninio marketingo bei SEO paslaugų tiekėjų – drąsiai atsiųskite užklausą Digital Star.

 

Digital Star SEO agentūra

www.digitalstar.lt

info(eta)digitalstar.lt

+370 606 95954

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.