Kokias prekes galima pervežti mikroautobusais?

mikroautobusas

Krovinių gabenimas sausumos keliais yra viena iš populiariausių transportavimo paslaugų rūšių. Tai neabejotinai įtakoja bene mažiausia kaina ir šiuo metu ištobulėjusios technologijos, leidžiančios kontroliuoti ir sekti krovinio kelionę. Sausumos keliais gali būti gabenami patys įvairiausi kroviniai, nuo nedidelių iki negabaritinių. Be to, esant poreikiui galima taikyti skirtingų transporto rūšių kombinacijas.

Svarbiausia, kad pervežimo bendrovė turėtų visus reikalingus dokumentus ir licencijas, leidžiančias gabenti užsakovo pageidaujamus krovinius. Licencijos reikalingos beveik visais atvejais, kai transporto priemonė viršija 3,5 tonos.

Smulkioms, ne itin didelėms siuntoms bei kroviniams, vienas iš populiariausių gabenimo būdų – krovinių pervežimas mikroautobusais. Šiuo būdu gali būti vykdomi daliniai užsakymai tarptautiniu ir šalies mastu. Mikroautobusais galima pervežti įvairias siuntas ir krovinius, svarbiausia, kad tai nebūtų draudžiami ar pavojingi kroviniai. Priklausomai nuo šalies, į / iš kurios gabenamas krovinys mikroautobusu, draudžiamų daiktų sąrašas gali skirtis.

Krovinių pervežimas mikroautobusais dažniausiai taikomas vykdant užsakymus kelių tūkstančių kilometrų atstumu – ES šalių teritorijoje. O gabenami kroviniai nereikalauja itin greito pristatymo bei yra lengvai pasiekiami ir sausumos keliu.  Mikroautobusais neretai teikiamos ir daiktų pervežimo (perkraustymo) paslaugos,  iš ir į kitas šalis, pristatant juos nuo durų iki durų.

Prekes pervežant šiuo būdu, reikėtų įsitikinti vežėjo kompetencija ir patikimumu. Ypatingai, jeigu gabenate daiktus, kurie reikalauja išskirtinio krovinių gabenimo sąlygų. Taip pat, jeigu daiktai yra dūžtantys, vertingi, svarbu pasidomėti, ar vežėjas taiko kroviniams draudimą ir kokių saugumo priemonių imasi.

Apibendrinant, mikroautobusais galimas praktiškai bet kokių prekių ir krovinių gabenimas, kuris yra nedraudžiamas atitinkamų šalių įstatymais. Taip pat kroviniai, kurių išmatavimai neviršija transporto priemonės galimybių. Čia labai svarbu atstumas, kur turi nukeliauti siunta ir vietovės pasiekiamumas sausumos, o esant galimybei, kombinuojant ir kitus kelius.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.