Ką reiškia natūralumas grožio produktuose? Mokate didelius pinigus už „natūralius“ produktus? Štai ko turėtumėte ieškoti. Jūs žinote, kad oda yra didžiausias organas, bet ar žinojote, kad ji iš tikrųjų sugeria 60–70 procentų to, ką dedame ant odos? Šis faktas priverčia susimąstyti apie daugybę chemikalų, kuriuos kasdien vartojame dėl savęs priežiūros, ir ar iš tikrųjų kenkiu sau, nes nebūnu kruopštesnis dėl savo produktų sudedamųjų dalių.
Natūralios odos priežiūros produktų sudedamosios dalys. Taigi, kai mes, vartotojai, pradedame geriau suvokti odos priežiūros produktuose esančių ingredientų svarbą, neretai pastebime, kad vis daugiau daiktų nurodo savo „visiškai natūralius“ ingredientus. Bet ar kalbant apie grožį „natūralus“ reiškia tą patį, ką „ekologiškas“? Ir ar yra teisinių taisyklių, kurios stebi šias etikečių prezentacijas? Natūrali sudėtis dažniausiai suprantama kaip visiškai nekenkianti.
Norėdami naršyti painiame ekologiškų ir natūralių odos priežiūros produktų pasaulyje, aiškumo dėlei reikia žinoti dvi svarbias sąvokas, tai natūrali ir ekologiška. Vadinti grožio produktą natūraliai teisiškai nieko nereiškia. Tai nereguliuojamas terminas, nes FDA, USDA ar ES neturi jokių terminų ar standartų. Kadangi nėra reglamento dėl” natūralaus „termino, kiekvienas gali tiesiog naudoti vieną ar dvi natūralias produkto sudedamąsias dalis ir pasiskelbti, kad tai natūralu. Jei matote natūralius ingredientus tik produkto sudedamųjų dalių sąrašo pabaigoje, tai reiškia, kad tai vargu ar yra natūralu.
Tiesą sakant, produktas, pažymėtas kaip „natūralus“, gali reikšti, kad yra bent vienas natūralus ingredientas, bet taip pat gali būti prisotintas kenksmingų cheminių medžiagų. Taigi į ką turėtume atkreipti dėmesį bandydami įsigyti nekenksmingų odos priežiūros produktų? Na, pradedantiesiems nemokėkite papildomai už viską, kas nurodyta ekologiškoje ar natūralioje vietoje, nes FDA to nereglamentuoja. Be to, prieš pirkdami nedvejodami ieškokite nepažįstamo ingrediento, ypač tų, kuriuos sunku ištarti.