Ko galbūt nežinote apie internetines pažintis?

Internetinėje erdvėje informacija sklinda labai greitai. Dėl to gali susidaryti ne viena kuriozine ar net labai pavojinga situacija, kuomet neteisinga arba iškraipyta informacija pasiekia ir jūsų akis, ausis. Labai dažnai pro rožinius akinius vertinamos pažintys suaugusiems internetu būna ta vieta, kur žmonės neretai pernelyg naiviai vertina tam tikrus dalykus. Šiame straipsnyje norėtųsi atkreipti dėmesį į tai, ko dažniausiai žmonės nežino ar nepagalvoja apie kitus, būtent internetinių pažinčių srityje.

Visi mėgsta pagražinti tiesą

Maždaug 80% visų žmonių pasidalins bent vienu mažyčiu, baltu melu apie save tam, kad pagerintų savo paskyros, profilio įvaizdį kitų akyse. Vyrai dažniausiai meluos apie savo ūgį, pridėdami sau 2-5cm. Taip pat dažnai džentelmenai mėgsta išpūsti savo atlyginimus bei keisti savo amžių tam, kad sudomintų daugiau moterų.

Pastarosios, tuo tarpu, mėgsta sumažinti savo kūno svorį 3-5kg, nevengia atjauninti savo profilį bent keletu metu bei taip pat, šalia svorio, pasirenka lieknesnius, sportiškesnius kūno tipo įvardinimus, nors jie nebūtinai yra tiesa.

Jaunos moterys ir vyresni vyrai – geidžiamumo viršūnėje

Labai įdomi statistika mums rodo, kad patys populiariausi profiliai pažinčių svetainėse būna kategoriškai skirtingi. Štai 21m. amžiaus merginos pažinčių svetainėse turi daugiausiai gerbėjų, sekėjų ar susidomėjusių asmenų. Iki maždaug 26m. amžiaus, vyrų dėmesys moterims yra daug didesnis. Tačiau, kuomet kalbame apie brandesnių asmenų paskyras, 48m. vyrai jau turės daugiau sekėjų, gerbėjų ar suinteresuotų asmenų nei moterys.

Jeigu norite pasižiūrėti, kokių narių savo ar kitose amžiaus grupėse galite rasti suaugusiųjų pažinčių portaluose ir koks būtų jūsų populiarumas – registracijos formą viename didžiausių Lietuvos pažinčių portalų rasite čia.

Seksas per pirmą pasimatymą – slidi, bet daug kam gerai pažįstama tema

Įdomu, kad ~67% vyrų ir ~30% moterų sutinka, kad seksas pirmo pasimatymo metu jiems yra priimtina. Tačiau daugiau nei trečdalis abiejų lyčių atstovų prisipažįsta, kad yra turėję tokių pirmų pasimatymų, kurie pasibaigdavo lovoje ar intymiomis pramogomis kitose vietose.

Dažniau į seksą per pirmą pasimatymą žmonės žiūri teigiamai, jeigu yra nors truputėlį pažįstami iš seniau.

Nors to nepripažįsta, visi mėgsta vertinti vieni kitus paviršutiniškai

Daug kas myli frazes „nespręsk apie knygą iš viršelio“ ir panašias, tačiau, deja, bet pažinčių svetainėse tai negalioja. Tiek įprastos, tiek sex pažintys online vyksta taip, jog žmonės itin atidžiai renkasi savo partnerius(-es) pagal išvaizdą.

Daugumai vyrų, tai yra be konkurencijos pats pagrindinis kriterijus renkantis kam rodyti dėmesį, o tarp moterų, 49% pirmiausiai atkreipia dėmesį būtent į tai, tačiau nėra tokio milžiniško skirtumo, kaip pas vyrus. Visgi moteris žymiai labiau domina vyro pareigos, išsilavinimas bei finansinė padėtis. Žymiai mažesnį susidomėjimą moterys rodo aukštojo išsilavinimo neturinčiais, mažesnes pajamas uždirbančiais arba žemesnes pareigas užimančiais vyrais.

Nors ne šimtu procentų, tačiau beveik visada, pažinčių portaluose daugiau vyrų dėmesio sulauks itin daug elegantiškų fotografijų pasidalinusi moteris, o moterų – vadovaujančias pareigas užimantis, daug uždirbantis vyras. 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.