Kas tinka vyrui – nedera moteriai: kaip tvarkytis su veido plaukeliais

kaip pašalinti veido plaukuotumąPlaukeliai ant veido moteriai gali tapti pačia didžiausia gėda. Net ir mažiau pajamų uždirbančios moterys bando kaip tiktai įmanoma atsikratyti šio nemalonaus ir neestetiškai atrodančio bruožo. O būdų tai padaryti yra ne vienas – tačiau skiriasi kiekvieno jų kaina, efektyvumas, poveikio trukmė ir prieinamumas. Jei kyla klausimas, kaip pašalinti veido plaukuotumą, skaitykite žemiau.

Pats paprasčiausias, pigiausias ir greičiausias būdas naikinti veido plaukelius – tai skutimasis. Juk vyrams tai bene vienintelis būdas tai padaryti, tad kodėl peiliukais negali naudotis ir moterys? Žinoma, skutimasis peiliukais turi ir savų minusų – ne kartą turėjote girdėti, jog kuo daugiau skutamės, tuo vešliau atauga plaukai. Tad geriau pagalvojus, kažin ar verta rizikuoti dar vešlesniais ūseliais virš lūpos.

Apskritai populiariausias viso kūno plaukelių šalinimo būdas tarp moterų – tai depiliacija vašku. Ja sėkmingai tvarkomasi pažastų, kojų, bikinio srityse, tad be abejo šis plaukų šalinimo būdas gali tikti ir veido plaukų šalinimui. Jis patrauklus tuo, kad plaukeliai po procedūros neatauga kelias savaites, tačiau yra ir minusų – depiliacijai sėkmingai atlikti būtina turėti jau paaugusius plaukelius, tad vis vien tarp procedūrų teks kentėti tą nejaukų laikotarpį su plaukeliais virš lūpų.

Plaukelių šalinimas lazeriu – tai modernus ir pažangus pasirinkimas, nors ir šiek tiek brangesnis už kitas veido plaukelių šalinimo procedūras. Jei kuo greičiau norite atrasti būdą, kaip pašalinti veido plaukuotumą, šis pasirinkimas yra bene optimaliausias. Nors procedūras reikės kartoti kelis kartus, po kiekvienos iš jų ataugs vis mažiau plaukelių arba jie bus itin silpni ir vos pastebimi. Ilgalaikių rezultatų požiūriu, veido plaukelių šalinimas lazeriu yra vienas geriausių pasirinkimų.

Ne vienai moteriai buvo sugadintas gyvenimas dėl šio bjauraus veido bruožo. Anksčiau nė ir nebuvo tokio gausaus priemonių pasirinkimo, todėl moterys visais laikais turėdavo gyventi su tuo, ką turėjo. Tačiau šiandien technologijų pagalba kiekviena moteris gali po truputį artėti prie tobulumo ir tikrai nesunkiai susitvarkyti tokius nepageidaujamus veido bruožus kaip plaukeliai ant smakro ar virš lūpų.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.