Karteris įvairiems pjūklų modeliams

Pjūklų savininkams būtų greičiau ir patogiau prižiūrėti bei remontuoti savo įrankius, jeigu žinotų, kur įsigyti kokybiškų atsarginių dalių. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visas reikiamas detales garsių prekės ženklų pjūklams ir kinietiškiems įrankiams. Siūlomos dalys – karteris, karbiuratorius, oro ir kuro filtrai, grandinės, kreipiamosios juostos, galandimo įrankiai, apsaugos priemonės ir kt.

Karteris pjūklui

Karteris – tai detalė, kuri naudojama variklio alyvos surinkimui, ji montuojama po vidaus degimo variklio valdymo bloku. Internetinėje parduotuvėje rasite kelias dešimtis karterių, gaminamų visame pasaulyje žinomų atstovų. Šių prekių kainos svyruoja nuo 10 iki 78 eurų. Didelė prekių pasiūla skirta įvairiems klientų poreikiams.

„Honda“ pjūklams skirti karteriai

Jeigu jums reikia keisti „Honda“ pjūklo karterį, naują detalę įsigykite agropartsbaltija.lt. Eikite į puslapį „Pjūklų dalys“ ir „Karteriai“. Kairėje puslapio pusėje galima pasirinkti norimą prekės ženklą, šiuo atveju pažymėkite „Honda“. Žemiau galite pažymėti ir pjūklo modelį, pavyzdžiui, „GX160“. Rezultate jums rodomas tinkamas karteris bei jo dangtis.

„Husqvarna“ pjūklo karteris

Vienas populiariausių pjūklų prekės ženklų – „Husqvarna“. Tikriausiai jau nereikia kalbėti apie šių įrankių privalumus. Mes žinome, jog lietuviams patinka kokybiški šio ženklo pjūklai, todėl „Husqvarna“ detalių pasirinkimas labai platus. Minėtoje internetinėje parduotuvėje galite įsigyti skirtingų ilgių pjovimo juostų ir grandinių, uždegimo žvakių, kuro bei variklio sistemų. Nesudėtinga rasti ir jūsų pjūklo modeliui tinkantį karterį. Internetinėje parduotuvėje eikite į puslapį „Kitos pjūklų dalys“ ir pasirinkite „Karteriai“, kairėje pusėje pažymėkite „Husqvarna“ prekės ženklą, pasirinkite savo pjūklo modelį. Pavyzdžiui, modeliui „36“ tinkamas karteris „Husqvarna 36“. Jo kaina daugiau nei 30 eurų. Internete rasite karterių dideliam pjūklų asortimentui – tai nuo „Husqvarna 36“ iki „Husqvarna 445 II“, „Husqvarna 450E“ ar „Husqvarna 450 E II“.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite karterį ir tokiems prekiniams ženklams, kaip „Stihl“, „Partner“, „Briggs & Stratton“. Taip pat galėsite įsigyti karterio tarpinę ar dangtį, krūmapjovėms skirtą karterį. Jeigu nepaminėjome jūsų pjūklo prekinio ženklo, galbūt jums tiks universalus karteris, skirtas kinietiškiems įrankiams.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.