Kam naudojamas pneumatinis veržliasukis?

Jau pats šio įrankio pavadinimas gali nemažai pasufleruoti. O dirbantieji su automobiliais be sunkiai apsieitų. Kadangi būtent autoservisuose šis įrankis naudojamas dažniausiai. Jo dėka galima per kelias akimirkas atsukti įvairiausias veržles. Tam naudojami skirtingi antgaliai. Nors dažniausiai toks gaminys pasitarnauja nuimant bei uždedant automobilio ratus, kadangi leidžią tą padaryti itin greitai bei lengvai. Be to, unikalus smūginis mechanizmas užtikrina, jog veržlė bus lengvai atsukta ją atlaisvinus. Kas ne tik palengvina darbą, bet ir apsaugo sukamas dalis nuo pažeidimų ar netgi lūžių. Kas gali nutikti kitu atveju, kuomet per jėgą būtų bandoma atlaisvinti priveržtą detalę.

Kokie šio įrankio privalumai?

Kad tai nepamainoma pagalba darbuojantis net neverta diskutuoti. Kadangi kitu atveju tektų nemažai pavargti atsukant įvairiausias veržlias. Tačiau pneumatinis veržliasukis turi nemažai privalumų ir lyginant jį su analogišku elektriniu įrankiu. Tarp jų pagrindinis skirtumas tas, jog pirmame variante paprasčiausiai nėra elektrinio variklio. Kas suteikia įrankiui daugiau ergonomikos, todėl jis tampa lengvesnis bei kompaktiškesnis. Dėl to net ir po ilgesnio darbo laiko nebus jaučiamas nuovargis. Kadangi ir svoris šių įrenginių gali skirtis net kelis kartus. Ir būtent elektriniai variantai bus žymiai sunkesni už analogiškus pneumatinius. Būtent todėl jie ir yra pranašesni bei pasirenkami žymiai dažniau praktiškai visuose servisuose.

Į kokius parametrus verta atkreipti dėmesį?

Šių įrankių pasirinkimas pakankamai platus, todėl atrasti tinkamiausią variantą nebus sudėtinga. Visgi, rinktis reikėtų itin atidžiai, kadangi kiekvienas pneumatinis veržliasukis skirsis savo ypatybėmis. O pagrindiniai kriterijai būtų įrenginio galingumas, kuo jis didesnis, tuo atitinkamai darbas su juo bus paprastesnis. Taip pat aktualu gali būti ir apsisukimų skaičius. Darbinės slėgis turėtų būti priderintas prie turimos įrangos, kadangi nuo to priklauso ir šio įrankio veikimas. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į galvutės dydį, nors dažniausiai naudojami bei parduodami standartiniai variantai. O visa kita jau priklausys nuo asmeninių kriterijų. Kadangi ir įvairių papildomų privalumų gali turėti praktiškai kiekvienas toks gaminys.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.