Kaip vos per penkias minutes pakeisti savo įvaizdį?

Naujos striukėsNet juokinga kiek daug aksesuarų reikia norint sukurti vieną ar kitą įvaizdį ir kaip greitai visa tai nueina perniek, ant pečių užmetus netinkamą striukę ar paltą. Todėl nesuklysiu sakydama, kad naujos striukės įsigijimas yra vienas svarbiausių sezono uždavinių. Tad kas turėtų atsidurti Jūsų spintoje šiemet?

Klasikai vietos tikrai atsiras, ar bent jau turėtų

Kad ir kokį darbą bedirbtumėte, kad ir kokį gyvenimo būdą propaguotumėte, kiekvienos moters spintoje turi būti skirta solidi vieta klasikiniam paltui. Žinoma, žieminės striukės moterims niekas neatstos kasdieniniam pasivaikščiojimui ar kelionei į darbą.

Bet žiemos šventės ir oficialūs susitikimai neleis pamiršti apie kartais atsirandančią būtinybę persikūnyti į formalesnį stilių. Būkime tam pasiruošusios iš anksto. Juolab, klasikinį paltuką galėsite nešioti ne vieną sezoną.

Šiltas ir pūkinis kailiukas

Kailiniai visuomet buvo moters arba jos vyro aukšto socialinio statuso simbolis. Naujos striukes internetu pardavinėjamos su pūkiniu pamušalu. Todėl gal tai ir ne kailiniai, tačiau kiekvienos moters spintoje privalantis atsidurti ir laisvalaikiui tinkamas rūbas. Beje, tokios moteriskos striukes pigiau ir praktiškiau nei kailinukai. Juk pukines striukes moterims yra šiltos ir patogios, bei nuolat madingos.

Naujos striukes internetu leidžia pasirinkti lengvus lyg pūkas ir dailiai išryškinančius moterišką siluetą modelius. Jeigu dvejojate pasižvalgykite skyrelyje akcija ziemines striukes.

Laisvalaikio komfortas

Žiema tęsiasi ne amžinai, o pavasarį norisi nusimesti sunkius rūbus. Todėl moteriskos striukes rudeniui ir pavasarines striukes moterims, kaip beje ir striukes vyrams turėtų būti lengvos ir patogios.

Spintoje turėtų atsirasti rudenines striukes moterims arba laisvalaikio stiliaus, arba odinės. Svarbu, kad tai būtų ne iššaukiančių spalvų rūbai. Naujos striukes internetu yra įvairiausių spalvų ir stilių. Todėl pasirinkti tikrai yra iš ko.

Trumpos striukės

Naujos striukes internetu sugrąžino seniai pamirštą madą, t.y. trumpų, vos bambą siekiančių striukų. Dažniausiai jos yra pasiūtos iš džinso ir papuoštos keliais aksesuarais.

Šiandien, šis pasirinkimas jau tapo daugelių madistų norimu pirkiniu. Tai šilto vasaros vakaro praleidimui skirtas rūbas, su kuriuo atrodysite žavingai, stilingai ir visuomet jaunatviškai.

 

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.