Kaip valyti sidabrą namų priemonėmis?

sidabrinė grandinėlėSidabriniai dirbiniai vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kadangi jų kaina yra maža, o tarnauja ilgai – šie pagrindiniai pliusai nulemia pasirinkimą. Tiesa, didelis pliusas ir tai, kad net ir labai senus sidabrinius dirbinius galima prikelti naujam gyvenimui. Pavyzdžiui, jeigu turite močiutės dovanotą sidabrinę grandinėlę – ji gali atrodyti kaip nauja pasinaudojus keliais paprastai patarimais. Po jų sidabrinė grandinėlė atrodys kaip ką tik iš salono.

  • Soda – puiki priemonė, kuri gali pagyvinti net ir labai seną papuošalą. Paprasčiausiai sumaišykite sodą su vandeniu ir pamerkite į tirpalą grandinėlę. Palaikius kelias valandas visi nešvarumai dings, tačiau pačios grandinėlės paviršius nebus sugadintas.
  • Dantų pasta taip pat yra labai puiki priemonė, kuri gali pašalinti nešvarumus esančius ant sidabrinių gaminių. Paprasčiausiai sidabrinė grandinėlė turi būti lengvais judesiais trinama į dantų pastą. Taip nesunkiai pašalinsite bet kokius nešvarumus ir papuošalas vėl blizgės.
  • Druska puikiai padeda pašalinti labai įsisenėjusias dėmes. Tiesa, trinti reikia labai atsargiai, kad nesugadintumėte paviršiaus. Lengvais judesiais trinkite, kol pasišalins vis nešvarumais ir sidabrinis gaminys vėl blizgės.
  • Pomidorų padažas – puiki priemonė sidabriniams gaminiams valyti. Gal skamba ir kiek keistai, tačiau pamerkus gaminį į padažą jau po kiek laiko galėsite džiaugtis nuostabiai blizgančiu gaminiu.
  • Visi gazuoti gėrimai labai puikiai nuvalo brangaus metalo paviršius: sprite, coca-cola ir panašiai. Paprasčiausiai irgi reikia pamerkti ir palaikyti tiek, kol paviršius taps blizgus ir gražus.
  • Rankų dezinfekavimo skystis dar viena priemonė, kuri gali padėti papuošalui susigrąžinti gražią išvaizdą. Kuo dažniau su juo valysite paviršių – tuo grandinėlė bus gražesnė ir niekada „neapsineš“ tiek daug, kad nuvalyti gali būti neįmanoma.

Nepamirškite, kad sidabrinės grandinėlė internetu yra kur kas greitesnis ir paprastesnis būdas įsigyti norimą papuošalą. Nereikia vykti į didžiuosius miestus ir ieškoti juvelyrų salonų. Internete viskas paprasta ir lengvai prieinama. Tiek Vilniuje, tiek Panevėžyje yra geriausi juvelyrinių dirbinių salonai, tačiau kam ten vykti, kai viską galima atrasti internete.

Atrodyti nuostabiai gali padėti paprasčiausia grandinėlė. Investuokite į pačią geriausią!

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.