Kaip sms kreditas padėjo išmokti naujų dalykų

pasiskolinti internetuMokytis niekada nevėlu, tačiau kartais gali būti brangu. Tačiau nedidelis sms kreditas gali padėti gauti tai, ką nori. Žmonės kartais gaili pinigų mokslams, galvoja „jau geriau už tai nusipirksiu kokį nors daiktą“. Tačiau kam jau kam, bet geriems mokslams sms kreditas turėtų būti negailimas.

Apie studijas: kartais ne viskas auksas, kas auksu blizga

Kaip sako viena buvusi lietuviško universiteto studentė, sms kreditas telefonu ir nedidelė suma, kurią ji panaudojo studijoms (specializuotiems kursams) profesinėje mokykloje iš tiesų suteikė daugiau žinių, įgūdžių ir leido užsiimti profesija, nei to paties dalykus studijos aukštojoje mokykloje. „Manau, kad aukštosiose kai kuriose mokyklose Lietuvoje, kad ir kaip jos išliaupsintos, gali studijuoti tiktai tie, kas nemoka už mokslą. Nes jie tada nesuvokia, kad tai labai brangios studijos. Jeigu kiekvienas mokėtų savo (net ne tėvų) uždirbtais pinigais – viskas būtų kitaip. Dabar, kada studijos yra nemokamos, visi tiesiog stumia laiką. Aš įstojau už savo pinigus į vieną specialybę universitete ir buvau šoke. Man semestras kainavo apie 1000 eurų, bet buvo panašių specialybių, kurios buvo dar brangesnės. Visur žiniasklaidoje piešiama, kokia tai atseit prestižinė vieta, o ten vyksta vien nesąmonės. Dėstytojai nedėsto savo kurso, ateina nepasiruošę, jeigu išvis ateina. Pabaigoje sukuria nesąmoningą vertinimo sistemą, sugalvoja bet kokių užduočių, kad tik pažeminti studentus. Nėra noro iš tiesų vykdyti švietėjišką misiją, ar, juo labiau, branginti studentus. Jeigu pasakai, kad tai neverta tavo sumokėtų pinigų, pradeda diskutuoti, kad vertė atsiranda čia kitaip negu versle, reikia mokytis ir jausti, kaip tu pats keitiesi, ir tu dar nežinai, kur tau tai paskui sukels vertę. Pasakos. Po dviejų metų nutariau dar kartą bandyti ir įstoti į paprastą profesinę mokykla, kur to dalyko kursai truko 6 savaites. Nepatikėsite, išmokau viską, ko negavau universitete per du metus (kol nemečiau tų paikų studijų). Investuoti į studijas ir skolintis joms tikrai verta tik tada, kai tai tikrai kokybiškos studijos“, – sako moteris, kuriai sms kreditas internetu padėjo pasiekti, ko ji norėjo.

 

Baigė programuotojų kursus

 

Dar viena panaši istorija, kuomet nedidelis sms kreditas sms zinute padėjo žmogui išpildyti svajonę ir pagaliau atsistoti tvirtai ant kojų – tai programavimo kursas. „Tai buvo prieš 8 metus, tada dar ir lietuviškų programavimo kursų nebūdavo. Aš pasiėmiau nedidelį kreditą ir įstojau mokytis į online internetinę mokyklą. Ten buvo labai geri kursai, man viskas kainavo apie 1000 JAV dolerių, tai tuo metu tai skaičiuodavosi litais ir buvo kitos kainos dar Lietuvoje. Bet man taip gerai buvo tie kursai, kad netrukus aš pradėjau uždirbti puikius pinigus. Tiesiog  nuo pat pirmųjų mano pamokamų projektų aš ėmiau uždirbti iš tiesų gerus pinigus. Ir tai buvo tiesiog kažkas nuostabaus. Gyvenome taip laisvai, taip laimingai, tai buvo tikrai visiškai puiku. Galėjau dirbti įdomų darbą, bendrauti su skirtingų pasaulio šalių žmonėmis, ir uždirbti. Ir žinoti, kad mano darbas yra vertinamas, naudingas bei reikalingas“, – pasakoja vyras, kurio sms kreditas, kaip jis pats sako, pasidaugino kvadratu.

 

Kreditą atiduoti galima įvairiais būdais:

  • paskolos telefonu gali būti atidavinėjamos iš stipendijos, jeigu tokia gaunama;
  • savaitgaliais galima dirbti baruose;
  • galima daryti paskolos atidėjimą ir jį išsimokėti, baigus mokslus;
  • jeigu kreditas sms zinute padėjo tik pakelti kvalifikaciją, vadinasi, natūraliai kilo ir atlyginimas;
  • galima labiau taupyti ir grąžinti skolas.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.