Kaip išrinkti sofą svetainei?

Svetainei galima rinktis sofą arba sofą- lovą, jos skiriasi tuom, kad viena turi išskleidimo mechanizmą, o kita neturi, tačiau sofa- lova nebus tokia minkšta ir patogi kaip sofa, baldas su išskleidimo mechanizmu bus kietesnis, o po kurio laiko ims girgždėti ir nebus interjero puošmena, neturės porankių, madingų dailių kojelių, todėl tikra sofa puoš kambarį, bus minkšta, galėsite nerūpestingai įgriūti ir maloniai susmegti.

Kokios spalvos sofą pasirinkti?

Sofos spalvos pasirinkimas priklauso nuo sienų, grindų, užuolaidų audinio. Populiariausios sofų spalvos- tamsiai mėlynas velvetas, visos pastelinės spalvos ir žemės spalvos, įvairiais raštais marginti juodai balti audiniai yra ir neblunkančių, nealergizuojančių, įdrėskimų nebijančių audinių. Sofos gobelenas turi būti tvirtas ir kokybiškas, gaminamos sofos ir su nuvelkamais  audiniais, kuriuos galima sumesti į skalbimo mašiną. Renkantis sofą svetainei patartina ant jos pasedėti, pabūti pusiau  gulomis susikelti kojas ir atvirkščiai.

Kaip suprasti ar sofa ne per aukšta  arba ne per žema?

Tai galima suprasti bandant atsistoti nuo jos. Jei toks veiksmas vyksta be didelių pastangų- reiškia radote tinkamą variantą. Taip pat reikia įvertinti ar tinka sofos atlošas, vieni mėgsta galvą atremti į jį, todėl atlošas turi būti aukštas, o kiti nori, kad atlošas būtų žemas.

Minkšti svetainės baldai

Svetainės erdvė gali būti užpildoma: minkštų baldų komplektais, minkštais kampais, foteliais, sofom, pufais ir kt. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo, poreikio ir investicijų. Minkšti svetainės baldai išsiskiria aukšta kokybe ir funkciniais privalumais, stengiantis suderinti klasiką su naujausiomis baldų gamybos tendencijomis, išskirtinio dizaino, ergonomiški, nepriekaištingu stiliumi ir maksimaliu komfortu.

Minkštas svetainės kampas                            

Šis baldas- puikus pasirinkimas kuriant svetainės interjerą. Netikėtai atvykus svečiams  miegamasis kampas gali tapti puikia miego vieta, o susėsti ant jo gali būrys žmonių. Minkštą svetainės kampą derinkite prie kitų kambario baldų ir bendro kambario interjero, esant galimybei prieš pirkdami baldą, ypatingą dėmesį skirkite baldų apmušalų pasirinkimui.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.