Kaip išmokti šokti?

 

Sakoma, kad kiekvienas žmogus, turintis bent minimalią muzikinę klausą, moka šokti. Deja, bet kartais vien palingavimo muzikos ritmu nepakanka. O ir įgimtu pojūčiu  jausti muziką gamta apdovanoja ne visus. Tuo tarpu situacijų, kai reikalingas gebėjimas šokti gyvenime pasitaiko ne taip ir retai. Juk nei vienas vyriškis nenori raudonuoti prieš damą, kai bešokant nejučiomis mina jai ant kojų. Ką jau bekalbėti apie savo vestuves, kurių metu įprastas jaunųjų šokis „nedraugaujančiai” su šokiais porai tampa neįveikiama užduotimi. Tad visiems, nors kartą uždavusiems sau klausimą, kaip išmokti šokti, duosime net keletą atsakymų.

  • Lankykite šokių pamokas

Tai greičiausias ir efektyviausias būdas išmokti šokti. Pamokas šokių studijose veda profesionalūs šokėjai, tad su jų pagalba tikrai lengvai išmoksite šokti. Pradedančiuosius šokių mokytojai paprastai pradeda mokyti nuo pagrindinių šokių judesių, o vėliau mokomasi ir šokių technikos bei įvairių šokių kompozicijų. Šokių pamokos vyksta šokių studijose ar šokių klubuose. Ypač populiarios šokių pamokos Kaune, todėl šiame mieste galėsite netgi pasirinkti arčiau namų esančią šokių studiją.

  • Šokite namuose prieš veidrodį

Norint lavinti savo šokių įgūdžius, būtina matyti kaip atrodote šokdami. Šokdami prieš veidrodį galėsite pastebėti savo klaidas, koreguoti judesius, šokio ritmą. Tad kuo dažniau teigiamai nusiteikite, pasirinkite savo mėgstamą muziką ir pasinerkite į muzikos ritmą. Praktika yra geriausia mokytoja, todėl šokimas savaime gerins jūsų savijautą šokant ir lavins jūsų įgūdžius.

  • Stebėkite šokėjus

Laisvalaikiu įsijunkite šokių konkursų įrašus, video klipus ar filmus apie šokius. Taip pat progai esant galite apsilankyti su šokiais susijusiame renginyje. Šokantys žmonės – tai ne tik akims malonus vaizdas. Stebint šokėjus jūsų atmintyje tikrai išliks vienas ar kitas patikęs šokio judesys, kurį pamažu galėsite išmokti ir patys.

Idealu, jei pasinaudosite visais šiais patarimais. Kuo daugiau pastangų dėsite ir kuo ryžtingiau nusiteiksite, tuo greičiau pasieksite savo tikslą ir tapsite šokių aikštelės favoritais net ir aplinkinių akyse.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.