Kaip išmokti anglų kalbos internetu?

kaip išmokti anglų kalbosŠių dienų pasaulyje gyvuoja klausimas, kaip išmokti anglų kalbos. Ja galima susikalbėti daug kur, o vykstant globalizacijai net ne pravartu, o būtina mokėti ne tik gimtąją kalbą. Žinoma, tai nėra pastarosios nuvertinimas. O dabar – prie pirmame sakinyje paminėto ir daug dėmesio sulaukiančio klausimo.

Vieni ieško sėkmės formulės, kiti nesiima nieko. Kai kam atrodo, kad mokytis pernelyg nuobodu. Yra visokių žmonių, taip pat įvairuoja metodai. Tai natūralu. Tačiau visgi kokiais būdais pavyktų anglų kalbą „prisijaukinti“? Jei norima gerinti įgūdžius savarankiškai ir neišleisti pinigų ar apskritai nepatirti sąnaudų, ateina mintis į pagalbą pasitelkti internetą. Ir ką gi čia randame? Vienas iš „lobių“ – taisyklės. Kokios? Ogi pačios įvairiausios. Kaip žinia, anglų kalboje yra dvylika laikų. Taigi, norint juos išmokti vadovaujamasi tam tikromis taisyklėmis. Tam nereikia jokių knygų. Ši elementari informacija prieinama bet kam, tiesiog prisijungus prie interneto. Tai itin patogu, kadangi galima bet kuriuo metu atidaryti aktualias taisykles. Tuomet mokomasi tiesiog tinklalapyje, rasti duomenys persirašomi į sąsiuvinį arba išspausdinami. Žodžiu, kaip kam priimtiniau.

Kai klausiama, kaip išmokti anglų kalbos, ir atrandamos beribės interneto platumos, sužiba viltis. Suprantama, kad įgūdžiai pagerės neatsisakant komforto ir neatsisveikinant su kalnu pinigų. Taigi, pasikinkius gerą nuotaiką  pradedamas mokymosi procesas. Taisyklių čia sutinkama ir daugiau. Kirba mintis, kokie yra sąlygos sakinių principai? Pora spustelėjimų ir aktualus šaltinis atvertas. Viena ranka kramsnojant sausainius, kita ranka „glostant“ pelės ratuką, į galvą dedama informacija. Kas pusę minutės pasilepinama gurkšniu arbatos… Ne mokymasis, o malonumas…

Internete gausu ne tik tekstinės medžiagos. Anglų kalbos įgūdžius gerinti padeda įvairūs vaizdo įrašai. Jų yra nemažai. Vieni orientuoti į pradžiamokslius, kiti skirti labiau pažengusiems. Trumpai tariant, anglų kalbą padedančių mokytis filmukų sukurta kiekvieno „skoniui“. Tai naudinga besimokantiems, kadangi galima lipti vienu laipteliu po kito ir taip pasiekti anglų kalbos aukštumas.

Jei grįžtume prie tekstinės informacijos, suprastume, kad svetimos kalbos mokymasis įmanomas skaitant užsienio tinklalapius. Juk vis tiek kažkuo domimasi. Jei didžiausias hobis yra automobiliai, turėtų būti įdomu skaityti apie juos. Anglų kalba tikrai nesunku rasti daugybę naujienų ir apžvalgų. Kiekvieno žodžio gal ir nepulsi versti, tačiau trukdančius suvokti esmę verta išsiaiškinti. Tokiu būdu ne tik perskaitomi įdomūs straipsniai, bet ir plečiamas žodynas, netgi atrandama specifinių angliškų frazių.

Jei klausimas apie tai, kaip išmokti anglų kalbos, dar atrodo neišgvildentas, galima prasitarti apie bendravimą su užsieniečiais. Susirašinėjant ar kalbantis vėlgi gerinami įgūdžiai, o tai susiję su mokymusi. Tik šis mokymasis neprimena sėdėjimo apsikrovus dešimtimis knygų.

Ką gi, anglų kalbos mokytis įmanoma ir internete. Čia gausu įvairaus pobūdžio informacijos šaltinių, kurie procesą paverčia įdomiu. O svarbiausia, kad laikui bėgant rezultatas aiškiai matomas. O pats mokymasis prisimenamas ne kaip kančia, o kaip įdomi kelionė su sausainiais ir arbata…

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.