Kaip atliekamas internetinių svetainių kūrimas?

Internetinių svetainių kūrimas paprastai atrodo gan sudėtingas procesas, tačiau pasidomėjus šia sritimi jis nėta toks kėblus kaip galbūt pasirodė iš pirmojo žvilgsnio. Dauguma žmonių galvoja, jog norint susikurti internetinę svetainę reikia programavimo žinių. Žinoma, jei mokate programuoti turėsite platesnes realizavimo galimybes, tačiau tai nėra būtina. Turinio valdymo sistemos jums leis visiškai neturint programavimo žinių sukurti internetinę svetainę. Interneto svetainės kūrimo principas paremtas „drag and drop“, tai leidžia tiesiog temti norimus elementus ir padėti juos į tam tikrą norimą vietą.

Tinklapių kūrimas bei dizaino pritaikymas

Galite susikurti savo unikalų dizainą iš tam tikrų elementų (spalvos, nuotraukos, ikonos ir t.t.) arba panaudoti jau paruoštą šabloną ir jį susitvarkyti pagal savo poreikius. Norint palengvinti svetainės koregavimo darbus bei išplėsti galimybes galite įrašyti tam tikrus puslapio redagavimo įskiepius, tokius kaip „elementor“, „divi“, „gutenberg“ ir dar daug kitų. Šie įskiepiai leis jums sukurti profesionalias svetainės su judančiais efektais, susiliejančiomis spalvomis ir kitomis išskirtinėmis savybėmis.

Puslapių kūrimas ir struktūra

Puslapiai gali būti įvairūs: tiek „one page“ (vienas didelis puslapis su nukreipimais į tam tikrą jo vietą meniu skiltyje) ir interneto svetainės su daugiau puslapių. Kiekvienas geras puslapis turėtų turėti logotipą, meniu juostą, apatinę dalį (angl. footer), svetainės žemėlapį (angl. site map). Kiekviena interneto svetainė turėtų turėti savo dizaino spalvas bei stilių, kiekvienas puslapis turėtų išlaikyti tam tikrą stilių, spalvas, efektus.

Kiek kainuoja svetainių kūrimas?

Šiuo atveju jei kursite interneto svetainę pats, tuomet jums teks mokėti tik už tinklalapio pavadinimą (angl. domain) ir serverio talpinimo planą. Puslapio pavadinimas kainuoja apie 6 eurus metams, o serverio talpinimas 2-5 eurus per mėnesį.

Internetinės svetainės redagavimo eigoje galimos ir papildomos išlaidos. Jeigu norėsite tam tikrų funkcijų ar specifinių įskiepių – jie gali būti mokami. Jeigu nuspręsite samdytis specialistą, kuris jums kurs interneto svetainę – paslaugų kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių neskaičiuojant mokėjimų už tinklapio pavadinimą bei serverio talpinimo planą.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.