Kad apatiniai taptų viršutiniais drabužiais stilingai

apatinis trikotažas moterimsKas sakė, kad apatinis trikotazas moterims turi visada likti tik apačioje? Dabartinės mados itin dėkingai žvelgia į apatinių dėvėjimą taip, kad jie matytųsi per viršutinius drabužius. Taigi, apatiniai jau gali būti ne tik apatiniai, bet ir beveik viršutiniai. Tačiau kaip padaryti, kad apatinis trikotažas moterims gražiai derėtų su ant viršaus dėvimais kitais drabužiais? Keletas patarimų.

Vienodas komplektas ir permatoma suknelė

Apatinis trikotazas moterims tikrai patrauks dėmesį, jeigu pasiremsite dabartine mada, propaguojama scenos žvaigždžių, ir apsirengsite permatomą suknelę ant vienodo apatinių komplekto. Toks vaizdas leis atrodyti tikrai pastebimai, gražiai, pritrenkenčiai, niekam nepaliks abejonių dėl jūsų stiliaus pojūčio. Jeigu anksčiau apatinis trikotažas moterims po permatomais rūbais būdavo apsirengiamas kūno spalvos, tarsi sukuriant nuogo kūno imitaciją, o tamsūs ar ryškūs apatiniai uždengiami dar ir kokiu nors papildomu drabužiu, tai dabar galime eiti drąsiai ant puikiai besimatančių apatinių apsirengus permatomą suknelę ar triko. Atėjo lakas, kai tai yra tikrai madinga.

Spalvotos petnešėlės

Ar prisimenate mielus 90 – kažkelintuosius, kai grazus apatiniai moterims būdavo balti, o merginoms  – spalvoti? Ką gi, spalvotų apatinių, arba bent jau spalvotų petnešėlių mada grįžta. Dabar labai ir vėl madinga, kai per drabužius išlenda spalvotos petnešėlės, kaip kažkada paauglystėje. Taigi, jeigu turite spalvotą liemenėlę, tarkime su žaliomis petnešėlėmis, leiskite joms derėti su geltona ar raudona palaidine, nes taip sukursite subtilų bei gražų spalvų žaismą. Žinoma, jeigu norite, kad matytųsi apatinis trikotazas ir jo petnešėlės, tai šis neturėtų būti neutralios kūno spalvos, baltas ar juodas. Čia jau tikrai turėtų sužaisti ryškios spalvos.

Nesudėvėti apatiniai

Dar viena taisyklė – jeigu matosi apatinis trikotazas (ispardavimas), tai jame neturi matytis laiko ženklų. Negražu ir nehigieniška, kai išlenda kadaise buvę baltais, bet dabar pilkais ar gelsvais patapę apatiniai moterims. Jeigu dar galima pakęsti nelabai švarius, nudėvėtus viršutinius drabužius, tai apatinis trikotazas moterims, kuris tampa lengvai matomas, visgi turėtų būti švarus ir dar gana naujas. Tai reiškia, kad metas įsipareigoti sau dažniau keisti apatinius, palaikyti tam tikrą nuolatinę tvarką bei higieną. Tik tada galėsite tikrai gražiai ir stilingai derinti vienus ir kitus drabužius.

Savaime suprantama aplinka

Aišku, jeigu jau kalbame apie apatinių ir viršutinių drabužių dermę, reikia dar savęs paklausti, ar jie visada tarpusavyje gerai dera, ar kiekvienoje aplinkoje? Visgi, nors apatinių drabužių matomumas dabar bus labai išpopuliarėjęs, ir jo taip nevaržys visuomenės normos, tačiau vis tiek gi bus tokių aplinkų, kurios reikalaus didesnio formalumo, griežtumo. Tuomet geriau neleisti apatiniams drabužiams tapti viršutiniais.

Kur gauti?

Gali kilti klausimas, o kur geriausiai pirkti tokias prekes kaip apatinis trikotazas. Moterims internetu įsigyti naujausių modelių apatinį trikotažą iš tiesų yra labai paprasta. Netgi darbe kavos pertraukėlės metu galima sau leisti panaršyti elektroninėje parduotuvėje. Tai labai patogu, nes tikrai greitai galima rasti tai, ko nori, gali greitai perskaityti drabužių specifikacijas, palyginti kainas. Galima išsirinkti prekę, kurios nori, užsisakyti būtent savo dydžio. Tais atvejais, kai jūsų dydžio nėra, galima užsisakyti prekių papildymą, ir elektroninė parduotuvė, iš kurios perkamas apatinis trikotazas internetu, paprastai bus suinteresuoti tą kažką (papildymą) užsakyti, nes jis yra paklausi prekę. Tad jūs negaišite laiko vaikščiodami po parduotuves ir pirkdami tai, ko norite, viską galėsite atlikti tiesiog neįtikėtinai operatyviai.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.