Įtempiamos lubos – patvarumas, komfortas ir kaina

Kiekvienas žmogus renkasi tai, kas jam labiausiai patinka. Ne išimtis ir remontas, apdaila, interjero dizainas. Norėdami atsinaujinti savo gyvenamąjį ar darbo kampelį, žmonės šiandien turi didelį pasirinkimą. Nusisamdyti interjero dizainerį, susikurti projektą patiems, atlikti generalinį ar kosmetinį remontą. Gali norima spalva nusidažyti sienas, lubas, perdaryti grindis ir t.t. Tačiau vis labiau populiarėjantis būdas – įtempiamos lubos. Kodėl šį būdą taip pamėgo mūsų klientai? Įtempiamos lubos kaina, kokybė ir greitis.

Įtempiamos lubos – privalumai

Labai svarbu tai, jog įtempiamos lubos, tai ne tik pigus variantas, bet ir kokybiškas. Jos montuojamos ilgam, o po mūsų montavimo suteikiama net 20 metų garantija. Montuojant įtempiamas lubas, sutaupoma priemonių, nereikia pirkti brangių dažų ir t.t. Taip pat dažai, tinkas, generalinis remontas palieka daug dulkių, nešvarumų. Norint pilnai tvarkyti lubas, būtina išnešti visus daiktus, baldus, kad kambarys būtų tuštut tuštutėlis, o šiuo atveju baldus užtektų šiek tiek atitraukti nuo sienų. Taip pat patalpoje dėl aukštos temperatūros (montavimo metu) negali būti augalų bei gyvūnų.

Įtempiamos lubos kaina, kokybė, patvarumas, saugumas.

Įtempiamos lubos montuojamos labai greitai, tai užtrunka vos keletą valandų ir Jūsų kambarys, darbo ar kitos patalpos akimirksniu tampa it naujos. Galite pakeisti spalvą, pasirinkti norimą dizainą, ornamentus ir kambarys bus sunkiai atpažįstamas. Jos gali būti matinės, blizgios arba satininės. Galima rinktis su piešiniais, nuotraukomis ir kitais vaizdais – viskas Jūsų fantazijos dėka.

Mūsų įtempiamos lubos yra itin kokybiškos, jos nedega, nereaguoja su cheminėmis medžiagomis. Įtempiamos lubos padeda paslėpti tai, kas Jums trukdo, pvz. ventiliacija, dūmų detektoriai, vamzdžiai, laidai ir t.t. Taip pat didelis apšvietimo galimybių pasirinkimas, tiek LED, tiek klasikinis apšvietimas. Įtempiamos lubos neleidžia susidaryti puvimui, grybeliui, korozijai, jos nebijo drėgmės, vandens, todėl tinka ne tik kambariuose, ofisuose, bet ir vonioje. Įtempiamų lubų priežiūra ypatingai paprasta, kuomet bus nešvarumų, juos tiesiog galite nuvalyti sausa arba drėgna šluoste, o prireikus, naudoti valiklius.

Įtempiamos lubos kaina priklauso nuo to, kokias būtent pasirinksite, koks patalpos dydis ir kitų faktorių. Iš tikrųjų, visus dalykus reikėtų aptarti susitikimo metu, kuomet mūsų profesionalūs meistrai apžiūrės patalpą, kurioje reikalingas lubų montavimas ir viską įvertins.

Paprasta, kaip du kart du.

Įtempiamos lubos montuojamos labai lengvai, tačiau tai padaryti gali tik profesionalūs meistrai, ieškokite ir rinkitės tik patikimą variantą. Lubos montuojamos greitai, paprastai, todėl panorėjus, Jūs ir vėl galėsite pasirinkti kitą variantą ir tokiu būdu dar kartą atsinaujinti norimas patalpas.

Dėl visų iškilusių klausimų, skambinkite ir mes Jus pakonsultuosime, o norėdami tikslių rekomendacijų bei kainos apskaičiavimo, iškvieskite mūsų meistrą į namus ar biurą.

Įtempiamos lubos – apsauga nuo drėgmės?

Taip, iš tikrųjų, įtempiamos lubos yra apsauga nuo drėgmės, mat jos išlaiko net iki 100 litrų vandens vienam kvadratiniam metrui. Jeigu Jus užliejo kaimynai, Jums tereikia išsikviesti meistrą ir būsite išgelbėti nuo gresiančio remonto dėl užliejimo. Meistras sutvarkys lubas ir apsaugos Jus nuo nemalonumų.

Jos tokios patvarios, kad galite nebijoti nieko.

Vaikai dažnai žaidžia, dūksta, tikrai negalvodami apie tai, ar netyčia kamuolys ar koks šautuvo žaislinis elementas nepataikys į lubas, o šios nepradės byrėti. Dažnai užgavę lubas, pastebime, jog byra dulkės, gali nubyrėti ir dažų, šios gali išsipurvinti ir t.t. Šiuo atveju, įtempiamos lubos nebijo nieko – jos tiesiog yra atsparios ir leidžia Jums džiaugtis gyvenimu. Šaukite šampaną ta proga, jog įtempiamos lubos jau džiugina ir Jūsų patalpas.

P.s. nebijokite, jog šampano kamštis pataikys tiesiai į lubas, jos tokį menkniekį laisvai atlaikys.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.