IPhone ekrano keitimas – bene dažniausias šio prekinio ženklo telefonų gedimas

iphone ekrano keitimas

Prekinio ženklo „iPhone“ mobiliuosius telefonus renkasi tikrai ne vien tie, kurie siekia technologijų srityje koja kojon keliauti su mada. Taip, tai iš tiesų yra madingi bei, drįstume teigti, kone patys geidžiamiausi telefonai. Ir tikrai ne veltui: techninės bei estetinės šių mobiliųjų įrenginių savybės iš tiesų maloniai stebina. Tiesa, nėra nieko amžino. Genda ir patys kokybiškiausi telefonai. IPhone‘ai – ne išimtis. Šių remontu užsiimantys meistrai teigia, jog iPhone ekrano keitimas – vienas dažniausių šio prekinio ženklo mobiliųjų telefonų gedimas. Tiesą sakant, net 80 proc. IPhone naudotojų į meistrus kreipiasi būtent su tokio pobūdžio problema.

Tikėtina, jog iPhone ekrano keitimas bus reikalingas dažnam šio savininkui. Tačiau ilgesnį bei sėkmingesnį naudojimąsi mobiliuoju telefonu lemia tinkama ekrano apsauga. Rinkitės apsauginį ekrano stiklą, plėvelę ar dėkliuką. Šių aksesuarų pasirinkimas prekyboje didelis, tad tinkamiausią (remiantis technine charakteristika bei pageidavimais dizaino atžvilgiu) ras kiekvieno telefono savininkas.

Be savo mobiliojo telefono dažnas mūsų jaučiamės tarsi be rankų, tad bene dažniausiai kylantis klausimas – kiek laiko gali užtrukti iPhone ekrano keitimas? Pats ekrano keitimo procesas trunka nuo pusės valandos iki valandos. Aišku, sunku tikėtis, jog po tiek laiko ir atgausite savo mobilųjų telefoną. Tikėtina, jog jūs būsite tik N–tasis klientas, kreipęsis dėl vienos ar kitos paslaugos atlikimo. Tad meistro užimtumas – vienas iš svarbių kriterijų, lemiantis paslaugos suteikimo laiką. Dar vienas niuansas – faktas, ar detalės, reikalingos ekrano keitimui, yra vietoje, ar šias reikia užsakyti iš tiekėjo. Tokiu atveju šis procesas gali užtrukti iki kelių dienų. Jei jums itin svarbu kuo greičiau atgauti telefoną, išdėstykite šį savo pageidavimą meistrui. Šis, įvertinus tam tikrus niuansus, pateiks jums konkretų paslaugos atlikimo laiką. Galėsite nuspręsti, ar toks terminas jus tenkina, ar geriau ieškoti kito paslaugų teikėjo.

Tikėtina, jog, anksčiau ar vėliau, ekrano keitimas taps aktualia paslauga tiek iPhone, tiek kito prekinio ženklo mobiliojo telefono savininkui. Norint šį procesą (bei, aišku, su juo susijusias išlaidas) atitolinti, rekomenduojama iš anksto pasirūpinti tinkama telefono ekrano apsauga.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.